Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Unban w GTA online?


Cap

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak. Wczoraj około 20 chcę sobie zagrać w GTA Online. Przy wejsciu do gry pisze mi cos w stylu "Twoje konto zostało zablokowane do (lipiec)". Nie było to przyjemne , bo niedawno zamówiłem Modowanie konta i bałem się że przepadnie. Godzę się z moim losem i idę grać w singla. Dzisiaj rano wstaję, wchodzę do gry i ku mojemu zdziwieniu nie widać żadnego powiadomienia o Banie. Najlepsze jest to , że dla testu, wchodzę w GTA Online i ... normalnie mogę sobie grać. Błędy w serwerach rockstar???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marko napisał:

Potwierdzam, niedziela rano ban na zawsze, przed chwilą się loguję i mogę normalnie grać, kasa i rp zostały, z tym, że tą którą miałem przy sobie poszła do banku.

Tak samo, wszystko zostało a jedynie gotówka z portfela przeszła do banku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...
7 godzin temu, PjoTerrrrr napisał:

ja dostałem bana do 18 lutego i nic... ?
nie mialem mod menu ale miałem 63mln bo zarobiłem głównie z inport export 
da sie to jakoś usunąć? 

Ale co usunąć ? Ban to ban pa pa konto nie podlega już negocjacji w Rockstar zgodnie z polityką ich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 27.06.2017 o 09:46, Namo napisał:

Ciekawe, może wszyscy ci co dostali niesłusznego bana w ostatnich dniach mogą grać znowu. Już raz była taka akcja, dostałem bana na Cytrynka85 a na drugi dzień mogłem grać.

eh ja dostałem nie dawno za nic i do tej pory mam bana co moja wina że z oszustem się  zobaczyłem pisałem mu żeby mi tej kasy nie dawał a on jeszcze mi rp do dawał mimo że byłem w singleplayer i tak mi dawał na drugi dzień dan perm i wiem ze mam już po grze i jej nie odzyskam ale jak rokstar za takie błędy blokuję grę to tego czegoś kupować się nie da 3 konta mam zbanowane co do tego jedno mam do 18śierpnia i też przez citera   a nie którzy ledwo grę kupili i dupa już sobie nie pograją to jest patologia jak by mieli dobre anty cheaty to by ani jednego cheatera nie było 

miałem taką nie spodziewaną rzecz że grałem z kolegą i robiłem misję zaraz po chwili mnie rozłączyło z sesją i dołączam ponownie mam choinkę na głowie i zastanawiam się czemu  zaraz hajs leci i tak straciłem konto o nicku voltik_gamer ;( kolejne to było voltik_gamer_PLN i te konto mam do 18sierpnia zbanowane i chciał bym wiedzieć czy mogę je odzyskać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, voltik_gamer_PLN napisał:

eh ja dostałem nie dawno za nic i do tej pory mam bana co moja wina że z oszustem się  zobaczyłem pisałem mu żeby mi tej kasy nie dawał a on jeszcze mi rp do dawał mimo że byłem w singleplayer i tak mi dawał na drugi dzień dan perm i wiem ze mam już po grze i jej nie odzyskam ale jak rokstar za takie błędy blokuję grę to tego czegoś kupować się nie da 3 konta mam zbanowane co do tego jedno mam do 18śierpnia i też przez citera   a nie którzy ledwo grę kupili i dupa już sobie nie pograją to jest patologia jak by mieli dobre anty cheaty to by ani jednego cheatera nie było 

miałem taką nie spodziewaną rzecz że grałem z kolegą i robiłem misję zaraz po chwili mnie rozłączyło z sesją i dołączam ponownie mam choinkę na głowie i zastanawiam się czemu  zaraz hajs leci i tak straciłem konto o nicku voltik_gamer ;( kolejne to było voltik_gamer_PLN i te konto mam do 18sierpnia zbanowane i chciał bym wiedzieć czy mogę je odzyskać ?

Kup nowe konto i graj od nowa. Na przyszłość jak ktoś sypie kasę/rp na sesji to natychmiast zmień sesje. Osoba, która dostaje taką kase po cichu ma przydzielane reporty w statystykach, a przy zwiększonej częstotliwości tych reportów do sesji mogą dołączyć pracownicy rockstara i manualnie nadać bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum