Skocz do zawartości

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Dominiq_1999
      Cześć, mam taki problem, próbowałem wgrać moda "50 cent 1.3" i zrobiłem coś nie tak, kiedy wchodzę w grę GTA V odpala normalnie, ale w trakcie ładowania... gra się wyłącza i tak cały czas. Wchodzę w OPEN IV następnie, C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\mods\x64v.rpf\models\cdimages, i jest taki folder "streamedpeds_players.rpf" gdy próbuję wejść w ten folder wyskakuje mi komunikat i nic nie mogę z tym zrobić a podejrzewam że to przez to moje kombinowanie w tym folderze GTA V nie działa poprawnie. Jest na to jakaś rada aby GTA V działało jak poprzednio ? bardzo proszę o pomoc...

• Przez Daro267
      Witam
      W gta 5 kupiłem magazyn pojazdów i od razu ukradłem auto i pojechałem do tego garażu. Ale wcześniej jeszcze w ogóle nie wchodziłem do tego garażu. No gdy juz wjechałem do tego garażu odpaliła się ta scenka  z tą asystentką która wychodzi za drzwi i okolo 2 sek po tym wyskakuje błąd że Wystąpił błąd podczas dołączania do sesji. I tak jest za każdym razem po tym jak wywala mnie po tym do fabuły. Muszę zresetować gta i online działa i jak jade do garażu (normalnie bez samochodu) tez odpala się ta scenka i znów wywala. To pewnie przez to że od razu kradłem samochód i nie poszedłem obejrzeć tej scenki do magazynu... Co teraz robić?

Platforma PC