Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, a więc ostatnio grałem w Grand Theft Auto V i przez 1 rok mi śmigało, lecz po 1 miesiącu przerwy nie moge zagrać w GTA V, ponieważ, gdy już załaduje GTA V to wyskakuje mi, że Grand Theft Auto V przestało działać, i że plik zostanie zamknięty, wiecie o co kaman?

1 godzinę temu, AdryaNN53 napisał:

Jeśli nic nie pomaga to format komputera jest jedyną opcją.

Formatu nie chce, bo strace zapis z gry fabularnej ;/

45 minut temu, MisieKK_ napisał:

Formatu nie chce, bo strace zapis z gry fabularnej ;/

Ciężko zrobić kopię save gry 

Włącz GTA jak wyskoczy błąd to zamknij. Wejdź start> panel sterowania > narzędzia administracyjne > podgląd zdarzeń. Wybierz zakładkę dziennik Aplikacji> wybierz GTA 5 powinno być pierwsze od góry i tam będzie dokładny opis co powoduje problem.

Spróbuj z virtual c++, directx, .net framework. A najlepiej pokaż mi screena z menedżera programów, co masz na kompie zainstalowane, coś musi robić konflikt. W którym dokładnie momencie robi crash? Co się zmieniło w systemie w ciągu tego miesiąca? Akutalizacje czy coś były?

Edytowano przez mdradek

@MisieKK_  Mówiłem z pamięci i źle ci powiedziałem ;/ powinno być tak na tym screenie. W przypadku GTA błąd może się nie mieścić w tym małym okienku gdzie w moim przypadku pisze o usłudze VSS wtedy najlepiej skopiować i wkleić do notatnika treść błędu.Przechwytywanie.thumb.PNG.02b1ce9ae8250cfa7677c2ee8a84baf1.PNG

Cruzzer pisze mi to: 

Pakiet błędów 120778882625, typ 4
Nazwa zdarzenia: APPCRASH
Odpowiedź: Niedostępny
Identyfikator pliku Cab: 0

Sygnatura problemu:
P1: GTA5.exe
P2: 1.0.1103.2
P3: 593a8450
P4: ucrtbase.dll
P5: 10.0.15063.413
P6: 5ba8b66e
P7: c0000005
P8: 0000000000023830
P9: 
P10: 

Dołączone pliki: 
\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERCE71.tmp.dmp
\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERD066.tmp.WERInternalMetadata.xml
\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERD075.tmp.csv
\\?\C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\Temp\WERD095.tmp.txt

Te pliki mogą być dostępne tutaj:
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\AppCrash_GTA5.exe_934898ead399f71df6b1f8d19d916fc07e8c2c4_cef5b486_168ee69d

Symbol analizy: 
Ponowne sprawdzanie rozwiązania: 0
Identyfikator raportu: e690cb14-508d-4478-aca5-3e5fd70ddc46
Stan raportu: 268435456
Skrócony pakiet: a5a2ab1d74a406b55ceac14fc14393e2

Daje SSA:

2017710916528681.png

@MisieKK_ hmmm pierwszy raz spotykam się z takim błędem. Jest to problem z Visual 2015. Sprawdź w panelu sterowania czy masz go zainstalowanego. Jeśli jest jakiś z 2015 to usuń. Następnie pobierz ze strony Microsoftu wersje 64 oraz 32 bitową. Zainstaluj obie i powinno być dobrze.

Edytowano przez Cruzzer
Dodanie informacji.
  • Lubię to 2

Spróbuj wejść do folderu z grą i tam powinien być folder Redist albo coś w podobie. Tam powinny być wszytskie potrzebne Visuale i directx. Zainstaluj je.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez pezetonzjawa28
      Cześć
      Kupię konto do GTA 5 , minimalna ranga 250 
    • Przez Sebastian Gościniak
      1.Restart GTA gdy wyskoczy nam błąd
      2.klikamy online 
      3.wchodzimy w prezesa po chwili wychodzimy
      4.i dochodzimy na Money llooby przez Home 
    • Przez ytu10
      Witam
      Chciałbym Was serdecznie zaprosić do naszej grupy/ekipy. Nasza grupa nazywa się eRPe.
      Nasza grupa na Steam: http://steamcommunity.com/groups/eRPolska
      Nasz Discord: https://discord.gg/YR5nQA
      Link do ekipy na Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/eerpee 

Krótko o nas:
      Rozmawiamy podczas gry korzystając z Discord ponieważ nawet jeśli ktoś nie gra aktualnie w GTA można zgadać się komunikując się wykorzystując do tego listę członków serwera lub listę znajomych a nie jak to zwykle ma miejsce na Team Speak oczekiwać aż ktoś dołączy na kanał. Poza tym Discord po kilku dniach korzystania okazuje się być wygodniejszym programem do komunikacji niż Team Speak.
      Średni wiek osób które grają u nas w GTA to około 17/18 lat.
      Oprócz GTA gramy też w inne gry, listę gier w jakie gramy można znaleźć pod linkami wyżej. Niedługo z jednym z graczy GTA planujemy zakupić CoD WWII.
      Gramy dla przyjemności, większość znużyło robienie ciągle misji,napadów i inne rzeczy związane z organizacją,klubem motocyklowym. Są natomiast tacy którzy chcieliby porobić wcześniej wymienione rzeczy, a na chwile obecną nie jest nas wielu żeby dobrać im "towarzysza broni".
      Z tych i innych powodów ja i kilku znajomych chcielibyśmy Ciebie jak i innych czytających ten post zachęcić do zajrzenia na wyżej podane linki aby dowiedzieć się więcej i przekonać się czy w takim kierunku prowadzona ekipa jest taką której szukaliście.

Chciałem aby wyszło krócej, a wtedy mogłoby być zbyt krótko aby zainteresować.

Wracając, Zapraszam...po prostu.
      Do usłyszenia!