Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

[RAGE MP]Viva Server - Najlepszy polski serwer Freeroam


adzius

Rekomendowane odpowiedzi

JohevQ7.png

Witajcie! Chciałbym zaprezentować konspekt serwera na platformie RAGE:MP opierający się na stylu Freeroam. Zaczynając pracę nad nim kierowałem się wspomnieniami, gdy sam poznawałem i zaczynałem grać w SAMP. Moim celem jest stworzenie serwera stricte 4Fun, dla miłego spędzenia czasu i poczucia tego samego, co dało odczuć się na takich serwerach w latach 2012/2013. 

W planach rozwoju mam zamiar stworzyć:

→System gier i zabaw
→System aren Deathmatch
→Urozmaicony system tuningu pojazdów
→Rozbudowany system statystyk 
→Rozwój postaci, który jest znany z serwerów RP(siła, tatuaże, posiadany majątek)
→Prywatne pojazdy
→Wiele innych rzeczy, które zapewne pojawią się w trakcie budowania

Obecnie skrypt posiada:

→System rejestracji i statystyk konta
→Mnóstwo teleportów
→Wiele aren do stuntu i wyścigów
→Spawner pojazdów
→Spawner broni

W trakcie budowy jest forum serwera, na potrzeby osób chętnych wiedzieć co się dzieje na bieżąco postawiłem prostego discorda.

Planowany start to na ten moment okolice połowy października, wstępnie 10/11.. W momencie gdy ruszy forum, będę w stanie określić ile zostało do uruchomienia wersji alpha na globalnym serwerze.

https://discord.gg/VjNQxNEJFK

changelog 23.08.2022

na obecną chwilę skończony jest system rang, prostych statystyk, kont oraz wyboru postaci. rangi dzielą się na gracza, moderatora, admina i rcon'a. do statystyk wlicza się kasa, zabójstwa, śmierci i level. do dopracowania jest system tworzenia postaci znany z podstawki gta, ale wstępnie działa dobrze i nadaje się do użytku. miasto nie wygląda na opustoszałe poprzez rozsypane po ulicach i parkingach samochody. muszę ulepszyć system spawnowania aut i broni na bardziej intuicyjny. 


changelog 30.09.2022

Na obecny dzień do skryptu zostały wprowadzone następujące rzeczy:

>Licznik zabójstw znany z GTA:Online
>Graficzne spawnery broni i pojazdów
>Zsynchronizowano obrażenia broni
>Zarys gangów/drużyn, póki co jest on uproszczony do wyłączenia Friendly Fire
>Kreator postaci
>System tuningu pojazdów

Do publikacji nastepnego update'u planuje wdrożyć:

>Strefy NO-DM w okolicach spawnów
>Prywatne wiadomości, czaty drużynowe
>Dialogi znane z SAMP'a 
>Pokazywanie broni na ciele, modyfikacje wizualne broni

W miarę możliwości postaram się połączyć statystyki graczy i serwera z mini panelem, który wkrótce będzie do przetestowania na forum. Następna aktualizacja będzie wraz z grafiką przedstawiającą prace z serwerem, pozdro 😄

Edytowane przez adzius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adzius zmienił(a) tytuł na [RAGE MP]Viva Server - Najlepszy polski serwer Freeroam
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Otworzyliśmy forum! Znajdziecie je pod adresem Viva-Server.pl 🙂

 

Na forum udostępniony jest tracking serwera, jest to wersja testowa skryptu, na forum zamieściłem ją po to by w międzyczasie zrobić bardziej profesjonalny tracker.

Edytowane przez adzius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum