Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

W 2-4 graczy się nie bardzo opłaca ;), bo nie zawsze ktoś może grać. Jeśli chcesz, to zapraszam do siebie ;). Aktualnie jest nas koło 15 i codziennie ktoś gra, więc z napadami czy też chociażby z adwersarzami nie będzie problemu ;). Owszem, mamy już 50+ poziomy, ale to tylko na korzyść ;). Zawsze możesz się czegoś dopytać od nas, tak jak i pomożemy w rozwoju firmy ;) :D. Wszyscy mają 18+ lat ;).

Btw. niestety nie korzystamy z TS, wybraliśmy darmowego discorda ;). https://discord.gg/TfPZUEk

Edytowane przez Orszul aka Stasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukamy z kolegą dwóch moze 3 osób do wspólnej gry do  hejstów misji do wszystkieego. jestesmy raczej takimi graczami co lubią posiedziec w nocy. jesli ktos jest chętny zapraszam ale wymagam ts chyba wiadomo po co Moj NIck sentenssa TS: 31.133.6.54:6410 zapraszam

Edytowane przez krzysiolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Mam na imię Mateusz, mam 20 lat, moje woje-w to Warmia-Mazury jakby kto pytał :) no i co tu więcej... lubię grać w gry :)

Szukam luźnej i spokojnej ekipy do wspólnego grania w GTA V ( mam również CS:GO, LOL, Garrys mod ).

Grywam dosyć często w gry, przeważnie sam, to właśnie skłoniło mnie do napisania tego tematu.

Mam własny pokój na ts3 tak więc nie będzie problemu z komunikacją :D

Znaleźć mnie możecie na ts: Gamingfamily.pl     pokój: 5. #NaKacu

Piszcie śmiało nie gryzę :D Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Poszukuję kilka osób z którymi można było by pograć :)
Wiek nie ma znaczenia (ja mam prawie 17 lat)
I mikro jakieś ogarnięte by się przydało :) 
Tutaj mój social club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/szympi_bor4life_
Zapraszać :D
PS. Nie gram długo i nie mam jakiegoś wysokiego poziomu, wydaję mi się, że 27 :P

Edytowane przez Szympi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

Witam, mam na imię Rafał (Lat 20) pracuję i bawię się właśnie Online w GTA V. Gram razem z kolegą (16 lat). Osiągnął chyba wszystko w tej grze lecz ja jestem w niej "rodzynkiem". Ogólnie obaj stawiamy na zabawę i dominację ^^ 

Mój profil: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/diox1989

Oczekuję:

  1. Minimum 15 lat.
  2. Możliwie codzienną grę.
  3. Wykonywanie napadów.
  4. Poczucie humoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum