Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

TIGERGTA5 TG to kontynuacja i reaktywacja ekipy.

image.png.8c16ea259feca1c48b44c9a5ff8d9749.png

TIGERGTA5 TG

Ekipa w której będziesz mógł zdobywać swoje umiejętności i doświadczenie.

Prowadzić napady, misje, biznes w współpracy z członkami zespołu, którzy razem będą wspomagać.

Ekipa do napadów 4 osoby lub stała do wykonania geniusza zbrodni z napadów starych i nowych.

Przypływ dużej gotówki gwarantowany w takim zespole.

Szukam aktywnych graczy, którzy grają codziennie lub w tygodniu kilka razy oraz tych co mogą zagrać tylko w weekend.

Wiek: 24+

Komunikacja : Discord ( zaproszenie wysyłane na priv).

Więc nie zastanawiaj się i dołącz do zespołu klikając w poniższy link.

SocjalClub Ekipy: kliknij w > TIGERGTA5 TG

Zapraszamy 

ps. zainteresowani proszę o pozostawienie wiadomości pod postem cytując: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pogrania, ostatnio wróciłem i chciałbym zrobić sobie te misje z kasyna. Również pomogę jeśli ktoś potrzebuje pomocy ?

Gram raczej w weekendy, lub jakieś pojedyncze dni w tygodniu o godzinie 22-24 (wcześniej lub później zależy czy jest co robić ? )

Wiek: 22 lata

Zapraszać: Shiizaku

Dzisiaj też chętnie zagram ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shiizaku napisał:

Szukam kogoś do pogrania, ostatnio wróciłem i chciałbym zrobić sobie te misje z kasyna. Również pomogę jeśli ktoś potrzebuje pomocy ?

Gram raczej w weekendy, lub jakieś pojedyncze dni w tygodniu o godzinie 22-24 (wcześniej lub później zależy czy jest co robić ? )

Wiek: 22 lata

Zapraszać: Shiizaku

Dzisiaj też chętnie zagram ? 

Cześć więc zapraszam do ekipy Zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2019 o 00:56, gazu napisał:

Szukam jakieś ekipy. Lat 26, gram na PC, lvl 90, ts, discord.

Więc zapraszam Cię 

Dnia 31.08.2019 o 19:58, ImChris napisał:

Witam. Mam 26 lat i również poszukuję ekipy do której mógłbym dołączyć oto mój nik w grze - ImChrisManT. Pozdrawiam

Zapraszam do ekipy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polska Ekip

Witam wczoraj powstała inicjatywa zrobienia ekipy w GTA Online dla ludzi którzy dużo grają w GTA. Rekrutacja do ekipy tylko dla osób przebieg tak ze zapraszacie mnie do znajomych ja wysyłam zaproszenie do ekipy i dołączacie.Każdy mile widziany w ekipie i w sesji.

Wymagania:
-Język: Polski
-Platforma: PC
-Minimalny Poziom RP: 1
-Duża aktywność
-Mikrofon
-Komunikator Głosowy: TeamSpeak3
 
Moj Nick: ReQsiu

Link do zaproszenia:
https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/ReQsiu

Ekipa:
https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/6sixty69nine9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2019 o 22:46, dercik napisał:

Przystojny kawaler, 25 lat, szuka ekipy do robienia napadów i pomocy w rozwożeniu towarów różnego rodzaju. ? Wiek członków ekipy - minimum 18.

Ziomek spokojnie, my szukamy kogoś do pogrania, a nie wyruchania xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIGERGTA5 TG to kontynuacja i reaktywacja ekipy.

image.png.8c16ea259feca1c48b44c9a5ff8d9749.png

TIGERGTA5 TG

Ekipa w której będziesz mógł zdobywać swoje umiejętności i doświadczenie.

Prowadzić napady, misje, biznes w współpracy z członkami zespołu, którzy razem będą wspomagać.

Ekipa do napadów 4 osoby lub stała do wykonania geniusza zbrodni z napadów starych i nowych.

Przypływ dużej gotówki gwarantowany w takim zespole.

Szukam aktywnych graczy, którzy grają codziennie lub w tygodniu kilka razy oraz tych co mogą zagrać tylko w weekend.

Wiek: 24+

Komunikacja : Discord ( zaproszenie wysyłane na priv).

Więc nie zastanawiaj się i dołącz do zespołu klikając w poniższy link.

SocjalClub Ekipy: kliknij w > TIGERGTA5 TG

Zapraszamy 

ps. zainteresowani proszę o pozostawienie wiadomości pod postem cytując: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Rolls napisał:

Witam.

Szukam ludzi do gry, dopiero zaczynam (17 lvl), zapoznaję się ze światem Online, grywam wieczorami ze względu na pracę, wiek 25 lat, na PC jeżeli ma to znaczenie. Czekam na PW. 

Cześć zapraszam do ekipy link jest w poście powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero co zacząłem przygodę z GTA mam 14lvl i szukam ze 2-3 osób do wspólnej gry misje napady itd. 1 warunek: osoby muszą być NIE toksyczne bo nie mam zamiaru przy grze się jeszcze denerwować itp-bez przesady:) I najlepiej wiek 18+ typowa gra bez żadnej spiny itp.  Więc jeśli masz zamiar pograć z kimś na luzie że coś się nie udało czy coś w tym stylu zapraszam. Sam nie jestem żadnym wyjadaczem w grach tego typu gram o różnych porach (często póznym wieczorem) Nick na rockstar taki sam jak tutaj. Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RegiKar84 napisał:

Witam dopiero co zacząłem przygodę z GTA mam 14lvl i szukam ze 2-3 osób do wspólnej gry misje napady itd. 1 warunek: osoby muszą być NIE toksyczne bo nie mam zamiaru przy grze się jeszcze denerwować itp-bez przesady:) I najlepiej wiek 18+ typowa gra bez żadnej spiny itp.  Więc jeśli masz zamiar pograć z kimś na luzie że coś się nie udało czy coś w tym stylu zapraszam. Sam nie jestem żadnym wyjadaczem w grach tego typu gram o różnych porach (często póznym wieczorem) Nick na rockstar taki sam jak tutaj. Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry.

Zaproszenia poszły i zaakceptowane. Większość z ekipy pracuje , więc gramy jak jesteśmy wolni od obowiązków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum