Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
jeśli ktoś ma ochotę pograć napady z kamerą zablokowaną w perspektywie pierwszoosobowej to zapraszam. Wiek, LVL nie mają większego znaczenia. Teraz przy premii bunkrowej jest całkiem fajna okazja aby pograć, np przetestować wspomnianą (i z reguły olewaną) grę w widoku z 1 os.. Trzeba przyznać, że daje ona zupełnie inne odczucia z rozgrywki. Przez najbliższe dni zapewne będę ją sprawdzał, potrzeba mi przynajmniej 2 dodatkowych osób. Możemy zgadywać się na jakieś terminy, albo grać od przypadku do przypadku (byle nie użerać się z randomami). ;) Komunikacja - dla mnie bez różnicy, ale jakby komuś zależało, to możemy skorzystać z discorda albo wbudowanego czatu głosowego.
W razie czego piszcie na SC (w nicku "i" zamienione z "L"): https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/niezaiogowany

Przy okazji wspomnę też o geniuszu zbrodni IV z końca świata. Jeśli znajdzie się ekipa ogarniętych osób (dobrze jakby ktoś już odrobinę ograł doomsday i potrafił tam przetrwać) z lvl powyżej 120, to można spróbować. Przy spokojnej, rozważnej grze jest to do zrobienia, choć wiadomo że wszystko zależy także od szczęścia (więc bez większej napiny). Sam mam 29L, lvl ok 200 jeśli to dla kogoś istotne.
Pozdrawiam

Edytowane przez Niezalogowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Widziałem już kilka podobnych tematów, ale szczerze mówiąc to jedni wymagają jakiegoś konkretnego lvlu, a drudzy są początkujący tak jak ja :) stąd postanowiłem napisać nowy wątek.

Szukam graczy do wspólnego grania, takich, którzy już trochę ogarniają i są w stanie pomóc lub/i wytłumaczyć co i jak najlepiej robić, jak zacząć. Jestem nowym graczem, do wersji online zarejestrowałem się wczoraj po tym jak skończyłem wątek fabularny trybu pojedyńczego. Wiem, że to trochę późno na dołączenie do gry po 3 latach od premiery :P, ale nie było czasu na granie.

Gdyby ktoś był zainteresowany to dajcie znać - gram najczęściej wieczorami i w nocy. Mój SC: HieroshimaPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje jak w temacie jakieś ekipy co by potrzaskać zasoby, wytwórnie i inne takie

Nick na SocialClub TeknomanPL

dla zainteresowanych posiadam własny server team speak wiec jak ktoś posiada słuchaweczki i micro to podam namiary

dodatkowa załączam link do kanału na twitchu jak ktos ma ochote sprawdzic jak gram www.twitch.tv/vitomtw

Edytowane przez TeknomanPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Roziak napisał:

Mam 13 lat i chętny jestem na taką nawalankę :D Minusem jest to ,że na chwilę obecną nie mam sprawnego mikrofonu ale niedługo wróci z gwarancji więc będzie oke :) Dodaj na SC Rozziak

A spojrzeć na datę dodania postu nie możesz?

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum