Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Szukam osób grających w gta dość często, do wspólnej rozgrywki. Chciałabym po rozgrywać tryby adwersarza i wiele, wiele innych ciekawych zabaw oferowanych przez grę. Typowo luźna zabawa, aby móc się powygłupiać. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny, proszę zapraszać bezpośrednio do znajomych w grze - Nieznajoma441. Jeżeli ktoś ma do zaoferowania ekipę, to nie spamujcie o tym tutaj, napiszcie w grze, a wtedy rozważę propozycje. Coś do mnie pokrótce : 
- Dagmara
- 18lat
- +60lvl w grze
- Posiadam discord 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Szukamy z kolegą 2-3 graczy średniozaawansowanych do luźnego grania na PC wieczorami 18-24  . Ogólnie napady lub jakieś misje.

Obecnie jestem na etapie  zbierania na pierwszy garaż. 

Nie mamy jakiegoś sporego doświadczenia ale zgranie jest najważniejsze. 

Wymagamy min. 20+ lat i dobrego mikrofonu. 

Posiadamy TS

Edytowane przez Avenos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Avenos napisał:

Siemka

Szukamy z kolegą 2-3 graczy średniozaawansowanych do luźnego grania na PC wieczorami 18-24  . Ogólnie napady lub jakieś misje.

Obecnie jestem na etapie  zbierania na pierwszy garaż. 

Nie mamy jakiegoś sporego doświadczenia ale zgranie jest najważniejsze. 

Wymagamy min. 20+ lat i dobrego mikrofonu. 

Posiadamy TS

Zapraszam do ekipy tu pogracie na luzie i będziecie się dobrze bawili w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 
Jesteśmy 3 osobową ekipą która poszukuję jednego gracza dzięki któremu będziemy mogli zrobić napady i zaopatrywać różne wytwórnie czy też bunkry.
Ja pieniędzy nie potrzebuję w przeciwieństwie do dwóch kolegów którzy są ze mną i dlatego właśnie chcemy ukończyć wszystkie napady.

Jedyne wymagania to ts3 i 15+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam ogarniętych ludzi do grania razem w GTA. Gram praktycznie codziennie, pracuje do południa, więc każdy wieczór mogę grać. 

Chciałbym grać z kimś, w wieku 16+, no i bez modów oczywiście, bo brzydzę się tym.

Jak coś mam LVL 84 i posiadam TS3. Chciałbym żeby mi ktoś np. pomógł przewieźć jakiś ładunek, ale wszystko na zasadzie, że ty pomagasz mi, a ja tobie ?

Mam nadzieję, że się ktoś odezwie,.

Pozdrawiam, Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam kolegów do ekipy

https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas

Gramy w napady , pomagamy sobie w sprzedaży, zasobach itd

Wymagamy mieć 16+ oraz grania na discordzie. Więcej info na PW lub na Social Club: 

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/matt17pl

PS by dołączyć do ekipy pisz na priv lub do mnie na Social Club

Nie przyjmujemy cheaterow i ludzi z modowanymi kontami

Edytowane przez Matt17Pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Jak wskazuje tytuł, gra w pojedynkę jest nudna. Poszukuje ludzi, którzy tak jak ja, nie lubią grać sami. Preferuje wszelkie tryby adwersarza, pomoc w sprzedaży, wytwórniach, misjach. Bez znaczenia który masz level, ile potrafisz. Stawiam na dobrą zabawę i grę traktuje jak przygodę. Jeżeli także szukasz osoby do wspólnego spędzenia czasu w grze, odezwij się! 
Social Club - Nieznajoma441
Steam - ZakreconaWariatka 
Odezwij się! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum