Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Jak w temacie szukamy kilku aktywnych graczy do wspólnych przygód (napady, paczki, fury, zadania gangu motocyklowego, skok na koniec swiata) Wiek nie gra roli jeżeli jesteś ogarnięty, masz normalny głos i w miarę dobry mikrofon.  Moja nazwa na sc taka sama jak here, możecie śmiało pisać albo tutaj albo na sc. Z dodatkowych rzeczy wymagamy doświadczenie z grą (chociaż podstawy) i teamspeak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko!

Hmm..... zaproponowałbym miejsce w ekipie, ale bardzo dobrze pamiętam że już byłaś w szeregach ekipy Kartel San Andreas. I doskonale pamiętam że kilkakrotnie pisałem do cb na socjal club byś wbiła na discorda i pograła z ekipą. I za każdym razem odpisywałas ta sama regułkę: " teraz nie mogę ponieważ gram z kimś innym" lub "zaraz wbije "po czym i tak nie wbijalas. Jeśli jednak ktoś ( czyt. Ja lub ktoś inny z ekipy) wbił do cb na sesję publiczną to momentalnie uciekałaś z sesji.  W ekipie byłaś pierwszym przypadkiem który nie miał w sobie ducha wspólnej gry z ekipą Wg mnie tak nie robi osoba która szuka ludzi do wspólnej gry. 

Pozdrawiam

Matt

PS. Jeśli ktoś szuka fajnej zgranej ze sobą ekipy, lubi pomagać, ma dystans do siebie, chce bawić się na ekipowych zlotach, eventach lub listach gier to zapraszam w szeregi kartel San Andreas. Więcej informacji podam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizując stan rzeczy :

Po ponad 3 letniej przerwie od gta5, zainteresował mnie tryb Online. Wraz z powiększającą się liczbą kompanów, poznałem większość misji, a więc i moja efektywność wzrosła. Wciąż poszerzam znajomości (tylko polacy, aby cieszyć oczy jak najpłynniejszą grą), oraz odkładam na własne centrum napadów

Obecny poziom przebił się przez 40

/Problem z nie działającym mikrofonem wciąż nie rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esc > PC

Rozwiązania poszukiwałem poprzez różne źródła, w efekcie ciekawą teorię usłyszałem TUTAJ. W skrócie, uruchomienie mikrofonu poprzez druga kartę zintegrowaną z mobo. Wciąż jednak nie udało mi się potwierdzić, czy takie eksperymenty nie spowodują na windowsie kosztownego konfliktu, czego efektem mogłoby być spalenia jednej z kart. Systemy Microsoftu nie należą do cudów techniki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do ekipy ?

https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/gang_brzasku/wall

Mile widziany TeamSpeak w celu lepszej komunikacji.

Prowadzimy wspólne zabawy i gry - atmosfera fajna ?

Przykładowy wyscig na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCy9m8UpIVqj_l4O0rn-EB4Q?view_as=subscriber

W razie pytań - pisz .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum