Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ketuuh napisał:

Chętnie pogram z kimś na luzie w GTA Online bo samemu to nudno i już się wkurzam na randomów w misjach. Wiek najlepiej +18 sam mam 21 lat. Nick: Ketuuh. Zapraszajcie do znajomych :D.

Skarletka wysłalem zaproszenie do znajomych, można pograć ? 

Już zaakceptowałam, ale coś jest z nie tak z R* bo nie pokazuje mi znajomych na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego, koleżanko ekipa TheExpendables Corp poszukuje graczy do ekipy. Więc jeśli jesteś nowym graczem lub stałym graczem który szuka ekipy do napadów, sprzedaży, zlotów itd to zapraszamy w nasze szeregi. Ekipa korzysta z discorda. 

Więc jeśli jesteś zainteresowany/a by dołączyć do ekipy napisz do mnie prywatną wiadomość

Uwaga!!

Ekipa przyjmuje graczy wyłączne 16+. Osób zmodowanymi kontami cheaterów, moderów nie przyjmujemy 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamy Graczy
Ekipa Dzieci Bogdana otwiera rekrutacje. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej ekipy. Oferujemy pomoc w sprzedażach i napadach  , zloty z nagrodami, ogarniętą administracje.
Sercem naszej ekipy jest Discord do którego linka podajemy w wiadomości prywatnej
Nasza ekipa przyjmuje osoby +16
Zapraszamy do wspólnej gry
Administracja Dzieci Bogdana :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam ekipy do zrobienia wszystkich napadów w celu ukończenia Geniusza Zbrodni. Mam 24 lata, głównie gram w godzinach wieczornych. Wymagań raczej nie mam żadnych, nawet Discord jest tak naprawdę niepotrzebny, ale w razie potrzeby jakąś komunikację można ogarnąć.

Nick w grze: Qustosh

Pozdro xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

emblem_256.png.a0cd158b75a992494bf70df72dcdd8a9.png

Witam

Szukam kilku osób do grania w napadach i wspólnych sprzedażach z wytwórni i magazynów.

Komunikator to Discord dla tych , którzy lubią grać i słyszeć.

Wiek powyżej 25L 

Gra przeważnie popołudniami lub późnym wieczorem. A w weekendy różnie.

Zapraszam chętnych do wspólnej gry bez spin.

Socjal Club Dołącz do ekipy

Discord: Zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc wszystkim jestem nowym graczem w GTA v online i mam pytanie odnośnie zarabiania hajsu. Nie chcę nic kupować za realne pieniądze a chce w miarę szybko się wzbogacić. Szukam ekipy gdzie mógłbym się rozwijać. Wyczytałem gdzieś że fajnie by było uzbierać 2.5 mln i kupić za to garaż i CEO i zająć się import export ? Jak to działa kupiłem jakieś biuro w przecenie za 500 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kwietniuqr napisał:

Hej wszystkim. Szukam kilku osób do zarabiania hajsu bo Moja ekipka się wysypała i już nikt nie gra. 134 lvl, mam tylko bazę. 19 lat, TS i discord posiadany

Nick: UndeadRabbiT, gościu w masce przeciwgazowej na awatarze.

Cześć jeśli nie masz z kim grać to dołączaj pogramy https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/TGR5TIGER/crews

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Jestem Tu Dość Świeży.

Posiadam Ekipę której przydały by się osoby chętne od czasu do czasu pograć.

https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/rudaszmata/wall

Zapraszam chętnych Wstęp wolny.

Stały kontakt ze mną Na FB szukajcie Grucha Zdrzewa zdjęcie gruszki gumowej. 

Gram Na PS3 a od niedawna na PC.

Edytowane przez GruchaZdrzewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemanko, 
szukam jakichś dwóch ogarniętych osób do pogrania, gram  tylko w weekendy, chodzi o jakieś napady, bądź cokolwiek za co można dostać ładny hajs. Zainteresowanych niech wysyłają zaproszenia na SC, nick : kRzEmIeNxPoMpA

Edytowane przez kRzEmIeNxPoMpA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ? wszystkim, szukam ekipy do zrobienia napadów i różnych misji, granie z hindusami, niemcami i ruskimi zrobiło się trudne bo w większości ciężko trafić żeby świadomie rozumieli angielski i większość specjalnie nie ogarnia prostych poleceń, więc wraz z kolegą szukam osób które by pomogły.

Z góry zaznaczam że mamy po 20 lat i z dzieciakami grać nie będziemy, dosyć dużo przeklinamy więc uwaga bo się jeszcze zgorszycie i dobrze by było jak byś miał dystans do siebie ?

Rozmowy głównie przez TeamSpeak'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum