Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Profesjonalne usługi pisania tekstów (historie postaci, aplikacje, podania etc.)


Skryba

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat moja działalność zawodowa (a wcześniej studia) koncentruje się na krytycznej pracy z tekstami naukowymi oraz literackimi, a od czasu do czasu realizuję jakieś losowe teksty na indywidualne zamówienia. Do dzisiaj jednak ma nade mną władzę – co wstyd wyznać – zauroczenie szeroko rozumianą sztuką odgrywania ról, dlatego doskonale rozumiem specyfikę typowych problemów tekstowych, z którymi zmaga się wielu admiratorów role-play. Jestem zorientowany w zagadnieniach związanych z teorią literatury, nie są mi również obce realia historiozoficzne, kulturowe, obyczajowe, społeczne oraz polityczne Stanów Zjednoczonych z obecnego i ubiegłego wieku, dlatego mogę zapewnić rzetelny poziom opracowania zamówionych treści. Nie ograniczam mojej percepcji, oczywiście, tylko wobec tego poletka (tj. realistycznej konwencji odgrywanego świata) i jestem w stanie przygotować względnie dowolne treści (z zastrzeżeniem, iż egzotyczne kierunki mogą wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji usługi).

Zakres usług:

– opracowywanie oraz tworzenie warstwy tekstowej  h i s t o r i i  postaci w konwencji realistycznej, historycznej albo fantastycznej (od zera albo na podstawie otrzymanych wytycznych);
– opracowywanie oraz tworzenie warstwy tekstowej a p l i k a c j i  organizacji czy frakcji we wskazanych wcześniej konwencjach (jw.);
– wypełnianie  p o d a ń  (np. do frakcji albo sprawdzających wiedzę potencjalnego gracza o role-play);
– tworzenie bliżej nieokreślonych tekstów (np. regulaminy, ogłoszenia etc.);
– korekta* (50% stawki bazowej), adiustacja** (75% stawki bazowej) albo rewizja typograficzna*** (25% stawki bazowej) gotowego tekstu;
– oprócz tego: tworzenie tekstów niemalże dowolnych (od stylizowanych przez paraliterackie po użytkowe).

* – oczyszczenie tekstu z błędów ortograficznych oraz interpunkcyjnych.
** – oczyszczenie tekstu z błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych oraz merytorycznych.
*** – oczyszczenie tekstu z błędów typograficznych; przygotowanie odpowiedniej ramy dla gotowego tekstu.


Ceny ustalane są indywidualnie, niemniej za punkt odniesienia można przyjąć stawkę 10–15 złotych za jedną stronicę znormalizowanego maszynopisu (tj. 1800 zzs.). W wypadku większych zamówień albo stałej współpracy mogę zaoferować znaczące zniżki.

Zamówienie przesyłam w dwóch formatach: .docx (do edycji) oraz .pdf (wzorcowy). Wszystkie teksty są unikalne i opracowywane od podstaw (nie używam do tych celów żadnych gotowych szablonów etc.), gwarantuję ponadto brak jakichkolwiek błędów strukturalnych i formalnych w obrębie zrealizowanego zamówienia (w wypadku wykrycia uchybień – zwracam 100% kosztów konkretnej usługi). W ciągu 30 dni istnieje możliwość bezpłatnego przeredagowania tekstu (o ile zmiany nie przekroczą 25% prymarnej objętości).

Zachęcam do kontaktu poprzez komunikator Discord: Usługi Pisania#7246

Edytowane przez Skryba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum