Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Szukam ekipy do wspólnej zabawy. Z uwagi na obowiązki związane z tzw. RL gram najczęściej w godzinach wieczornych. Głównie interesuje mnie granie na luzie w gronie fajnych ludzi, z którymi można pogadać i pobawić się tym wszystkim co gta oferuje. Nie jestem wymiataczem i jeśli szukacie kogoś kto ma miliony i masę pojazdów to odpadam. Luźne granie i zabawa to głownie dla mnie się liczy i chętnie dołączę do małej ekipy, która to oferuje :). Wiek 38 lat. 

Pozdrawiam

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/cooortey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam ekipy albo kilku osób do pogrania troszkę w Online. TS3, czy cokolwiek innego wchodzi w grę, jestem raczej początkującym, 40 poziom, 23 lata (trochę mnie przytłacza powszechnie panujący tutaj wiek). 
Możliwość dołączenia do ekipy i wspólnych "rozbojów". 

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/xshoon79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wiem, że troche późno ale dopiero zaczalem grać w gta online i szukam ludzi do grania którzy mi pomoga lub sami dopiero zaczynają. Mam na mysli napady tryby adwersarza i te początkowe misje. 

Nick Social zapraszajcie TMRoYaLTM

Edytowane przez TMRoYaLTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chętnie dołączę do ogarniętej polskiej ekipy na napady i w ogóle do wspólnej gry. Gram na PC gdzie mam dopiero 22 poziom. Jakieś 2 - 3 lata temu grałem na PS3 i miałem dużo wyższy poziom. Chcąc teraz wrócić do gta V online PC dowiedziałem się, że nie mogę przetransferować postaci z PS3. Mam 26 lat, posiadam TeamSpeak. Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez Kojot6664
  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dopiero co przeniosłem się na PC'ta z XONE i szukam osób do gry. Mam dopiero 32 lvl ale szybko nadrobię to co miałem na konsoli. Szukam stałej grupy osób, która będzie chętna do wspólnej rozgrywki. Obecnie muszę zrobić napady etc, więc szukam chętnych do pomocy mi w zarobieniu pierwszej porządnej gotówki na PC. Najlepiej gdyby osoby miały te minimum 16 lat + ts3.

Dodawajcie mnie na SC:

HighlanderRabbit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Szukam stałej ekipy
  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum