Skocz do zawartości

Recommended Posts

BIALYPL91    0

Siema 

Szukam chętny osób do gry na Xbox one mamy fajna ekipe ale nowi gracze tezz się orzydadza do robienia paczek zasobów pacyfikow import/eksport. Jedyne co wymagam to powyżej 18 lat no i mikro. Chętni pisać na priv :)

Napolis21    0

Ziemia mogę też dokończył ściganie po mapie samemu bez sensu już mnie znudziło 

Dnia 2.08.2017 o 13:44, BIALYPL91 napisał:

Siema 

Szukam chętny osób do gry na Xbox one mamy fajna ekipe ale nowi gracze tezz się orzydadza do robienia paczek zasobów pacyfikow import/eksport. Jedyne co wymagam to powyżej 18 lat no i mikro. Chętni pisać na priv :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez BIALYPL91
      Siema 
      Szukam chętny osób do gry na Xbox one mamy fajna ekipe ale nowi gracze tez się przydadza do robienia paczek zasobów  import/eksport. Jedyne co wymagam to powyżej 18 lat no i mikro. Chętni pisać na priv 
    • Przez KoseckiDobryGracz
      Szukam ekipy do napadów Xbox One. 
    • Przez grahoo87
      Witajcie, jestem nowy na forum, przyszedłem to głównie po poradniki odnośnie GTA V na Xbox One i po to by znaleźć ekipę do wspólnej gry. Dopiero zaczynam zabawę z GTA V Online (Z Xbox One z resztą też). Póki co mam dopiero 8 poziom i $60k, poszukuję ludzi do wspólnych akcji i do tego by mnie trochę podszkolili w GTA V Online. Nick na Social Club i Xbox mam taki jak tutaj (grahoo87), chętnie wspólnie pogram.
      Coś o mnie:
      Gram raczej codziennie w godzinach 21-22 do 1-2 w nocy
      W weekendy lubię pograć przy piwie, minus taki, że potrafię pobluzgać, tak więc jak cenicie kulturę osobistą ponad wszystko to raczej nie będę odpowiednim członkiem ekipy
    • Przez Many891PL
      Hej. Szukam jakiejś stalej ekipy do pogrania w GTA V, od napadów po roznorodne zajecia grupowe. Mam 28 lat, komunikacja przez TS. Samemu nudno wiec szukam w normalnych ludzi do luznego grania. Moj lvl to 61. 
      Moj nim to Many891PL.