Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Programisty LUA do DayZ odpłatnie


1badej2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu chcę założyć serwerownie DayZ, sam jestem miłośnikiem tego trybu rozgrywki lecz znudziło mi się granie na obecnych serwerach z tego względu że są zbyt monotonne czyli zbierasz broń lecisz na arene, zabijasz kogoś albo padasz i tak w kółko. Dodatkowo te serwery z Modem z neta... Do spędzenia miło czasu potrzebuję jednak czegoś więcej, także stawiając na własne pomysły chcę zrobić własny GameMode który nie opiera się o skrypty te z internetu. Wszystko chcemy zrobić od nowa i przede wszystkim żeby to było stabilne i optymalne oprogramowanie.

 

Co wymagam?:

-Bardzo dobrej znajomości lua i płynności pisania.

-Pisanie pod zapis bazy MySQL lub SQL mi to tam obojętnie...

-Sporo wolnego czasu – zależy mi na jak najszybszym wykonaniu.

-Dojrzałości i stanowczości – jak mówisz że jesteś w stanie podołać zadaniu to tak ma być a nie potem w połowie mówisz że nie masz czasu i takie tam inne wymówki.

-Komunikator Skype, TS z wymaganym mikrofonem.

-Przejście mutacji obowiązkowo – strasznie drażnią mnie te piskliwe głosy szczególnie w słuchawkach :D

 

Co oferuje?:

-Oczywiście wszystko odbywa się odpłatnie, tak na start przewidujemy 300-400zł ((nie płacimy z góry ;) )

-Bardzo dobry kontakt: Skype, TS, a nawet FB.

-Mile spędzony czas, zawsze można się z czegoś pośmiać i wgl.

-Wszystko ładnie rozpisane i omówione.

-Bardzo łądna grafika.

 

Co jest do zrobienia?:

-Naszym priorytetem i pierwszą rzeczą jaką zaczniemy robić to panel przedmiotów na który kładziemy ogromny nacisk jest to główny element tej rozgrywki i musi być mega rozbudowany.

--Będzie około 30 rodzajów broni – mamy już podmianki oraz odgłosy strzałów przygotowane.

--Różnego rodzaju przedmioty medyczne(bandaże, apteczki, bloodbagi etc.

--Plecaki

--Części do pojazdu, kanister etc.

 

JePRspJ.jpg

 

-Drugą sprawą jest zrobienie systemu pojazdów, żeby można było naprawiać pojazdy przedmiotami z ekwipunku etc..

 

 

A tak wygląda panel logowania:

JePRspJ.jpg

 

Oczywiście w grafice mam zrobione już inne bajeranckie rzeczy, ale to już tam potem pokaże. ;)

 

To takie dwie rzeczy na którym nam najbardziej zależy – reszta to już tam w dalszej współpracy.

 

Kontakt: skype: patryk.wilimber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum