Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Maciek

GTA Online: Karkołomne wyczyny dostępne od 12 lipca. Nowa zawartość do GTA ONLINE.!!!!!!

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzikus
      Kupie konto GTA V PS4 minimum 100 RP Prosze o kontakt 603067690
    • Przez Cruzzer
      W związku z rosnącą ilością tematów w dziale "Problemy techniczne" zachęcam do zakładania ich korzystając z poniższych wskazówek. Dlaczego warto ich przestrzegać? Dzięki dobremu opisowi problemu inni użytkownicy z większą chęcią udzielą Ci pomocy, a dodatkowo ułatwi to zdiagnozowanie przyczyny Twojego problemu.
      <Nazwa tematu>
      Nazywając temat staraj się nie umieszczać w nim pytań a tylko informacje na czym polega twój problem. Nie używaj słów takich jak: problem, nie działa, jak to zrobić, pomocy, pilne, potrzebna szybka pomoc oraz innych tego typu wyrażeń.
      <W jednym temacie opisz tylko jeden problem>
      Twój temat powinien dotyczyć tylko jednego problemu. Często gracze doświadczają identycznych problemów więc taki temat łatwiej jest wyszukać a udzielone w nim odpowiedzi mogą zostać wykorzystane przez innych użytkowników. Dodatkowo pomoże to zachować porządek w tym dziale. Warto też zamieścić informacje o platformie na jakiej masz grę. SC lub Steam. Pamiętaj również o podaniu specyfikacji komputera.
      <Zadaj łatwe do zrozumienia pytanie>
      Dobrze napisany temat to już połowa sukcesu. Staraj się pisać poprawnie i bez błędów. Pisz krótkie i konkretne zdania dbając przy tym o to, aby starannie opisać problem z jakim się spotkałeś. Zamieść dokładne informacje o błędzie. Zaoszczędzi to pytań dotyczących twojego przypadku.
      <Unikaj wprowadzeń do problemu>
      Nikogo w tym dziale nie interesuje, że powróciłeś do  GTA po X miesiącach i nagle twoja gra przestała działać. Wprowadzenia takie często zniechęcają innych do udzielenia Ci pomocy więc skup się tylko na opisaniu problemu.
      <Wklejanie logów>
      Jeżeli konieczne jest zamieszczenie loga powodującego problem użyj https://pastebin.com/ podając do niego link. Dzięki temu zachowasz porządek w swoim temacie. Logi znajdziesz w Dokument/Rockstar Games/GTA V/Launcher.log. Dokładniejsze informacje odnajdziesz w "dziennik zdarzeń systemu Windows". Po uruchomieniu rozwiń "dzienniki systemu Windows" a następnie wybierz kategorię "aplikacja". Na liście odnajdź grę i skopiuj log znajdujący się niżej.
      <Zamieszczanie zrzutów ekranu>
      Dodanie screena ułatwia innym wgląd w twój problem. Nie zamieszczaj zrzutów całego pulpitu. Do wycięcia jego fragmentu możesz użyć narzędzia "wycinanie" domyślnie dostępnego w systemie. Jako hosting swoich obrazów możesz użyć: https://imgur.com/ lub https://pl.imgbb.com/.

• Przez Orion
      Na koncie znajdują się:
      -Postać mężczyzna
      -380 lvl postacii
      -Statystki na max.
      -Wszystko odblokowane.
      -10.000.000.000GTA$ 
      Platforma: PC, SocialClub
      Po zakupie zostajesz jedynym właścicielem konta. Otrzymujesz dane do SC oraz skrzynki pocztowej, na którą założone jest konto. Cena oraz screeny na priv
    • Przez liju931206
      Witam. Postanowiłem po roku wrócić do GTA 5.
      Kupiłem konto od kogoś. Gra działa normalnie na pełnych detalach wszystko jest ok (dodam że zmieniałem ustawienia graficzne ale nie pomaga)
      wywala mnie po kilku minutach gry po prostu "GTA 5 przestało działać" na forum znalazłem informację, żeby skasować plik gta5.exe i tak zrobiłem rzeczywiście pobiera się wstedy 800mb danych ale nie pomogło.
      usunąłem grę, też nie pomogło. Zainstalowałem microsoft visual c++ 2010-2017 też nic nie pomogło. Jakieś pomysły?  Problemy tylko z tą grą mam. Zrobiłem też taki espertyment po dołączeniu do sesji zostałem w apartamencie ale też mnie wywaliło mimo bezruchu. Czyli dzieję się to po prostu bez powodu po kilku minutach gry.
      I5 6600k @ 4.6ghz 16 GB DDR4 2400mhz GTX780GE 3GB

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.