Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Ulepszenie snajperki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ulepszenie snajperki na wybuchowe pociski trzeba odblokowac w badaniach? Czy to jest to ulepszenie ktore jest dostepne po kupieniu warsztatu zbrojeniowego w MCO ? Bo tam jest jedno ulepszenie za bodajze 165k jakos ale jego opis jest tak kretynski i niezrozumialy ze nic z niego nie wynika a nie chce na darmo wydac 165k

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

to co co to jest te ulepszenie co jest dostepne od razu do snajperki? te za 165k? nazywa sie "ciezki karabin snajperski ver2."? tak cos czulem ze to jakies g.wno ale z ich kretynskiego i idiotycznego opisu nic nie wynikalo wiec wolalem sie upewnic.. a da sie moze odblokowac poszczegolne badanie? bo tych badan jest od ch.. a ja potrzebuje tylko tego i jeszcze rakiet do opresora i troche kretynskie bedzie czekac az wszystkie pozostale odblokuje.. wgl ta aktualizacja jest kretynska, sam interes ze sprzedaza zasobow jest o kant dupy potluc nie oplacalny i jeszcze te kretynskie badania ..

Edytowane przez ferdas_mufc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 1 milion za dwa dni ? u mnie to strasznie wolno trwa moze dlatego ze mam nie przyspieszone , nie podoba mi sie bo wszystko w tym dlc jest kosmicznie drogie i jeszcze te kretynskie opisy ulepszen z ktorych nic nie wynika i wydajesz kase w ciemno chyba ze w necie jest gdzies jakis poradnik co daje ale nie moglem znalezc.. kretynskie dla mnie jest to ze potrzebuje tylko dwa badania i musze czekac Bóg wie ile czasu az mi wszystkie odblokuje po kolei..

Edytowane przez ferdas_mufc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o opisy w MCO w warsztacie zbrojeniowym co daje dane ulepszenie opis do snajperki wymyslal chyba jakis idiota nie wiadomo co on daje ten upgrade a cena 165k. nie wiadomo za co sie placi chodzi mi o te ulepszenie jedyne jakie tam jest jakie chyba bylo od poczatku dostepne myslalem ze to te wybuchajace pociski ale cos czulem ze za latwo by bylo i te pieprzone badania trzeba zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum