Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie tylko się pytam nie zamierzam modować gta5 online ja osobiście ale kiedyś mój kolega jakiś 1 miesiąc temu zmodował gta5 online dodał sobie lvl i $ ponad  176mil i 200lvl modował o godzinie 24 nie przesadzał w sesji ponieważ modował w sesji 1 osobowej i sprawdzał czy nikt nie dołączył zajęło mu to jakieś 2 min po tym wyłączył gta usuną moda wszystkie pliki i odpalił gta nadal miał rp i $ i z tego narodziło się moje pytanie tylko tak szczerze jakie jest prawdopodobieństwo dostania bana jeżeli nikt nas nie zgłosił za moding a gramy normalnie tylko tyle że sobie dodaliśmy raz rp i kase po 2 czy można zarobić bana jeżeli moder w sesji rzuca workami pieniędzy w nas i my dostajemy od niego kasę nie modując sami.

Zainteresował mnie ten temat od dawna ponieważ  jakieś 2 dni temu dostałem bana nie wiem za co nie wiem do kiedy to mój pierwszy ban w życiu po prostu grałem nowy tryb masowy skok na punkty w nowej ekipie ze znajomymi po zakończeniu jak zawsze oczywiście wczytywanie gta online po 5 min wczytywania pokazało się uwaga dostałeś bana nie możesz dołączyć do gta5 online twoja postać zostanie zresetowana miałem tam 3mil na koncie i 98 poziom  i się bardzo zdziwiłem bo nigdy w życiu nie czitowałem w gta nie obrażałem nawet nie strzelałem się z graczami na publicznych sesjach tylko ekip owych.

Co o tym sądzicie??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przejmuj się. Ban w GTA Online za niewinność to coś normalnego a do supportu nie masz co dzwonić bo oni tam w kulki lecą. Najprawdopodobniej to ban za tą kase i rp, bo R* ma teraz tzw. "ban wave" przez co o bana nawet się nie trzeba starać.

 Nie radze nikomu modować kont sobie lub komuś, tym bardziej w "fale banów"

Edytowane przez EPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dawid1209 napisał:

Właśnie słyszałem tę falę banów ale tak jak napisałem ja nigdy nie modowałem gta5 a do r dzowniłem i niema możliwości odwołania się od bana r to parodia gra jest świetna ale r do dupy

Tak jak mówie, czasami niewinni dostają w dupsko a cziterzy latają :P

Edytowane przez EPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2017 o 16:07, Warpol napisał:

1.  Wszystko zależy od tego czy jego mod menu było undetected i czy nie wpłacał do baknu, czy nie miał reportow. 2.Można dostać bana, lecz później możesz napisać do rockstara o odbanowanie.

Po napisaniu do rockstara o obandowanie napisano mi ze nie można sie odwołać d bana ponieważ weszła nowa ustawa jak dzwoniłem do techniicznej pomocy tak samo mi powiedzieli a co masz na myśli menyoo undetected a coś takiego luxx mod wrzucasz plik do gta5 odpalasz giereczkę na sesji dla 1 osoby dodajesz sobie lvl i kasę a potem usuwasz moda wszystkie pliki i odpalasz gta na zwykłej sesji i wpłacasz kasę do banku jaka jest wtedy możliwość dostania bana  pytam z ciekawości ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid1209 Hajs można dodawać bezpośrednio do banku. Nie można wpłacać do banku kasy, która jest z worków sypanych do portfela. Jednak każda ta opcja może być banable jeśli ma się cheaty bez bypassa.

Wpłacenie do banku hajsu z worków po usunięciu haxów z gry nic nie da.

PS. Menyoo już nie istnieje w wersji online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dawid1209 napisał:

Po napisaniu do rockstara o obandowanie napisano mi ze nie można sie odwołać d bana ponieważ weszła nowa ustawa jak dzwoniłem do techniicznej pomocy tak samo mi powiedzieli a co masz na myśli menyoo undetected a coś takiego luxx mod wrzucasz plik do gta5 odpalasz giereczkę na sesji dla 1 osoby dodajesz sobie lvl i kasę a potem usuwasz moda wszystkie pliki i odpalasz gta na zwykłej sesji i wpłacasz kasę do banku jaka jest wtedy możliwość dostania bana  pytam z ciekawości ?????

Wydaje mi się że oni w cie w chuja zrobili. Muszą ci dać unbana jeśli dali Tobie go bezpodstawnie a nie powiedzą Ci powodu. Kilka osób dzwoniło już do supportu i to samo mówili.

Po prostu jak się dodzwonisz do Supportu to mówisz że twój znajomy dostał unbana bez problemu, wtedy również powinni Ci dać. Możesz poszukać na Youtubie rozmowy z Rockstarem i robili to samo i unbana dostawali

Chyba faktycznie że podadzą Ci konkretny powód że czitowałeś itp, no to już lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, EPG napisał:

Wydaje mi się że oni w cie w chuja zrobili. Muszą ci dać unbana jeśli dali Tobie go bezpodstawnie a nie powiedzą Ci powodu. Kilka osób dzwoniło już do supportu i to samo mówili.

Po prostu jak się dodzwonisz do Supportu to mówisz że twój znajomy dostał unbana bez problemu, wtedy również powinni Ci dać. Możesz poszukać na Youtubie rozmowy z Rockstarem i robili to samo i unbana dostawali

Chyba faktycznie że podadzą Ci konkretny powód że czitowałeś itp, no to już lipa

Zrobili w chuja zrobili dzwoniłem i nie możan się odwołać od bana 

13 godzin temu, adam_96 napisał:

@Dawid1209 Hajs można dodawać bezpośrednio do banku. Nie można wpłacać do banku kasy, która jest z worków sypanych do portfela. Jednak każda ta opcja może być banable jeśli ma się cheaty bez bypassa.

Wpłacenie do banku hajsu z worków po usunięciu haxów z gry nic nie da.

PS. Menyoo już nie istnieje w wersji online.

menyo mod luxx działa na online kolega testował to jest mod z tego roku i nadal działa po prostu wgrywasz do plików gta tak jak menyo do siilngla tylko wgrywamy tego specjalnego  menyo luxx bo tylko on działa i w online można sobie nim dodać kase i rp  itd trolowanie graczy itm a jak sprawdzić czy mod ma bypasa można jakoś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, EPG napisał:

Wydaje mi się że oni w cie w chuja zrobili. Muszą ci dać unbana jeśli dali Tobie go bezpodstawnie a nie powiedzą Ci powodu. Kilka osób dzwoniło już do supportu i to samo mówili.

Po prostu jak się dodzwonisz do Supportu to mówisz że twój znajomy dostał unbana bez problemu, wtedy również powinni Ci dać. Możesz poszukać na Youtubie rozmowy z Rockstarem i robili to samo i unbana dostawali

Chyba faktycznie że podadzą Ci konkretny powód że czitowałeś itp, no to już lipa

edit- nie podali mi powodu bana bo niby nie mogą sprawdzić co to za powód 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dawid1209 napisał:

jak sprawdzić czy mod ma bypasa można jakoś ? 

Nie wszystkie haxy nadają się do modowania. Ja Luuxa bym nie używał, ale to jest moja opinia na temat tego menu. Menyoo kiedyś było potrzebne jeśli chciałeś pozbyć się konta.

To taki Epsilon w starej odsłonie.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adam_96 napisał:

Rok temu by to przeszło, ale teraz R* zmienił swoją postawę w temacie banów i nie można wpłynąć na ich decyzję.

To chyba że tak

1 godzinę temu, Dawid1209 napisał:

edit- nie podali mi powodu bana bo niby nie mogą sprawdzić co to za powód 

To powiedz tak że chcesz numer do reklamacji, bo tak jak myślałem - w supporcie takie imbecyle pracują...

1 godzinę temu, Dawid1209 napisał:

menyo mod luxx działa na online kolega testował to jest mod z tego roku i nadal działa po prostu wgrywasz do plików gta tak jak menyo do siilngla tylko wgrywamy tego specjalnego  menyo luxx bo tylko on działa i w online można sobie nim dodać kase i rp  itd trolowanie graczy itm a jak sprawdzić czy mod ma bypasa można jakoś ? 

Łatwo o bana w czitach które wgrywasz do plików gry, Rockstar od razu stara się to wyłapać. Najlepiej poszukaj sobie czitów z tzw. injectorem że odpalasz GTA i jak już jesteś w online to włączasz program z prawami administratora i mod menu działa. Z tych darmowych szczerze mogę Ci polecić subVersion 2.1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, EPG napisał:

z głową

Z głową się używa, kiedy kupujesz dobre haxy i masz pewność, że ich twórcy będą je rozwijać. Gdyby użytkownicy płatnych haxów dostawali za nie bany to developerzy mieliby przesrane, bo wielu domagałoby się zwrotu hajsu z licencję. Bezpłatne cheaty mogą w każdej chwili stać się wykrywalne, a ty nawet się o tym nie dowiesz... Nie tylko trzeba umieć się odpalać, ale i wiedzieć czym można to robić bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adam_96 napisał:

Bezpłatne cheaty mogą w każdej chwili stać się wykrywalne, a ty nawet się o tym nie dowiesz...

Jakby były wykrywalne to bym miał bana... Jakimś super ultra dziwnym przypadkiem go nie mam i wydaje mi się że jeśli ktoś ma za grosz rozumu to może takie haksy używać bez problemowo :)

1 godzinę temu, adam_96 napisał:

Nie tylko trzeba umieć się odpalać, ale i wiedzieć czym można to robić bezpiecznie.

Gdyby darmowe haksy były niebezpieczne to raczej bym ich nie używał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej użyć subVersion 2.1.1 prosił bym o działający link do pobrania.

Wspomnę że dzwoniłem jeszcze raz do pomocy technicznej R* i te imbecyle z techników podali mi nie działający numer do zwrotów za 1 razem za 2 podali dobry ale od 2 h nikt tam nie odbiera i sie wkurzyłem i zmoduje chyba zaryzykuje te gta5 tym otusz modem subVersion 2.1.1 tylko pytanie jak go zainstalować jak gu używać jak go potem usunąć i proszę o linka do niego działającego oraz czy można nim dodać $ i rp głównie oto mi chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dawid1209 napisał:

czyli najlepiej użyć subVersion 2.1.1 prosił bym o działający link do pobrania.

Wspomnę że dzwoniłem jeszcze raz do pomocy technicznej R* i te imbecyle z techników podali mi nie działający numer do zwrotów za 1 razem za 2 podali dobry ale od 2 h nikt tam nie odbiera i sie wkurzyłem i zmoduje chyba zaryzykuje te gta5 tym otusz modem subVersion 2.1.1 tylko pytanie jak go zainstalować jak gu używać jak go potem usunąć i proszę o linka do niego działającego oraz czy można nim dodać $ i rp głównie oto mi chodzi 

O kurde, nie pamiętam gdzie ściągałem to mod menu. Nie pomoge ci. Musisz gdzieś na necie poszperać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dawid1209 napisał:

zaryzykuje

Lepej nie ryzykuj.

1 godzinę temu, EPG napisał:

$ i rp

Jeśli chcesz zachować swoje konto po modowaniu $ i RP,  albo żeby R* nie zabrał Ci tego po update 1.41 to ogarnij płatne mod menu. A najlepiej to idź na Level Up u Namo. Wtedy będziesz miał bezpieczny hajs i rp i pewność, że R* go nie zabierz po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adam_96 napisał:

Lepej nie ryzykuj.

Jeśli chcesz zachować swoje konto po modowaniu $ i RP,  albo żeby R* nie zabrał Ci tego po update 1.41 to ogarnij płatne mod menu. A najlepiej to idź na Level Up u Namo. Wtedy będziesz miał bezpieczny hajs i rp i pewność, że R* go nie zabierz po aktualizacji.

co to Namo  a link jakiś do moda płatnego w miarę tani i dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Dawid1209 napisał:

co to Namo

Namo to moderator tej strony i on robi money lobby i moduje konta

43 minuty temu, Dawid1209 napisał:

link jakiś do moda płatnego w miarę tani i dobry

http://jordansmenu.net/

https://elusivegta.com/index.php

https://d3sk1ng.com/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordans to płatny ban w kwestii modowania. W d3sk1ng opcje recovery aktualnie nie działają. Elusive dobre i bezpieczne. :)

Niestety taka prawda. 

@Dawid1209 Jeżeli chcesz zmodować swoje konto tylko raz to idź na Level Up, a jak planujesz dodawać sobie hajs itp. co jakiś czas to możesz kupić https://elusivegta.com/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum