Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam ludzi ludzi do pogrania na PS4. Chętnie będę dołączał do Waszych misji i napadów, jeśli tylko odwdzięczycie się tym samym.

Kilka słów o mnie, bo myślę że to dość istotne aby unikać nieporozumień.

Po pierwsze i najważniejsze. Ze względu na sytuację rodzinno zawodową, mój czas na grę jest mocno nienormowany i ograniczony. Konsolę staram się odpalać w wolnych chwilach pomiędzy pracą (w nocy) a opieką nad dziećmi (w dzień). Lub też w czasie kiedy dzieci zajmą się sobą. Jednak dość często może się zdarzyć sytuacja że będę musiał na chwilę lub dwie odłożyć pada, żeby się nimi zająć.

Po drugie. Żaden ze mnie pro gracz. Nigdy nie byłem fanem gier online, więc GTA jest pierwszą tego typu produkcją w którą bawię się dłużej jak dwa dni. Po za tym nie mam ciśnienia na wykręcanie jak

najwyższych wyników, a przede wszystkim na dobrą zabawę. To czy uda nam się coś zrobić za pierwszym, czy za piątym podejściem nie ma dla mnie takiego znaczenia.

Podsumowując szukam osób z podobnymi problemami lub też takich którym moja sytuacja nie będzie przeszkadzać. Choć zdaję sobie sprawę że może być trudno.

Mam 33 lata

Pozdrawiam,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule. Potrzebuję kilku ogarnietych osób (tylko 18+), do wykonywania napadów i nie tylko. Sam mam 22 lata i chwilowo dysponuje wolnym czasem, który częściowo chciałbym przeznaczyć na grę. Mój nick w grze jest identyczny jak tutaj, a więc rambobambomambo. 

Edytowane przez Rambobambomambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno zaczalem swoja przygode z GTAV Online, choc singla przeszedlem juz kilkukrotnie.

Szukam graczy, ktorzy pomoga mi w misjach, wszelakich zadaniach oraz dostarcza dobrej rozrywki. Oczywiscie ze swojej strony rowniez deklaruje pomoc oraz mila, przyjazna i kulturalna atomosfere.

Robie misji, to jakis zart, zawsze czekalo sie dwie godziny, aby znalezc kogos do misji?

Oczywiscie, jesli juz kogos znajdziemy, to gwarancja ukonczenia misji jest wrecz zerowa, bo opuszczanie kolejki jest na porzadku dziennym. Jest to bardzo demotujace, co przeklada sie na checi do gry.

Moj nick jest taki sam w grze jak na forum.

Pozdrawiam,

Filipkowsky

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam graczy do wspólnego grania w GTAonline, Napady, misję i inne akcje w których ważne jest zgranie nie chodzi o pro graczy, tylko właśnie żebysmy mieli łączność ze sobą, żeby gładko szło, można zrobić ekipę itp. Mam 7 lvl tydzień temu zacząłem na PS4, wcześniej na x360 jechałem. Podajcie nicki od PS4 w razie zainteresowania, reszta później.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja i znajomy szukamy kogoś do pogrania na ps4. Nie spędzamy zbyt dużo czasu w grze jednak trochę już pograliśmy i jak już jesteśmy to nie ma z kim zgranym zrobić napadów ani misji. Więc gdybyś był zainteresowany to możemy spróbować zagrać razem  i zobaczymy jak pójdzie.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum