Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Siemandero wszystkim!!!

Po krotkiej przerwie technicznej dzialamy dalej:D

Wczoraj wieczorem byl maly rozruch ale dzisiaj bedziemy juz na calego!

Ekupa jest gotowa wiec pojdzie gladko:P

Proponuje dla przypomnienia odpalic przygotowania do napadow a miedzy wierszami ogarnac autka.bunkry itp.

Kazdego kto chcialby dolaczyc do naszej paczki zapraszamy:)

Nasze nicki psn to marcinos2209 Daniel jaro Mikulak oraz PrzemasP 

Pozdro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sprawa wygląda tak, że posiadam 24 poziom i męczy mnie już gra z randomowymi osobami gdzie już po raz 20 robie jedno przygotowanie do skoku na Humane Labs. Sam nie jestem najlepszy ale staram się coś grać, jeżeli ktoś chce mi pomóc, cokolwiek moja nazwa na ps4 - HaryPLLP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sweed napisał:

Bardzo chciałbym z kimś pograć ale nie mam z kim, fajnie byłoby dołączyc do jakiejs ekipy/gangu

gram na PC

 Siema. Niestety tu gramy na ps4:(

2 godziny temu, Roogal napisał:

Hej, sprawa wygląda tak, że posiadam 24 poziom i męczy mnie już gra z randomowymi osobami gdzie już po raz 20 robie jedno przygotowanie do skoku na Humane Labs. Sam nie jestem najlepszy ale staram się coś grać, jeżeli ktoś chce mi pomóc, cokolwiek moja nazwa na ps4 - HaryPLLP. 

Siemano!!!

Jesli chodzi o lvl i ymiejjetnosci grania to przeciez wszystko jest do ogarniecia ?

Bez problemu i z checia zapraszamy do naszej ekipy!!!

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2018 o 18:19, Shocore napisał:

Siemanko. Ktoś coś na weekend chętny? Można ekstra kasę zgarnąć z paczek z hangaru. Tylko do tego trzeba większej ekipy, jak by ktoś był zainteresowany to psn AdmireDau.

Siemanko!!!

Jestesmy systematycznie w tygodniu czy tez w weekendy,wiec po prostu do nas wbijaj:)

Podaje nick psn PrzemasP

pozdro.

A teraz siemano wszystkim ponownie:D

Po małych problemach technicznych znów jestem online:D wiec zaczynamy zabawę,wczoraj kolejny raz super klimat do samego rana,ogarnięte przygotowania z napadem w finale-bajeczka!

Dzis wieczorem będzie ekipa,wiec nastawiamy się na ogarniecie zasobów,bunkrów,wytworni itp plus oczywiście autka jeżeli jeszcze ktoś ma.

Do zoba na grze,ja będę ok 21.30

Pozdrowka!!!

Każdego kto szuka ekipy do wspólnego grania serdecznie zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fredi88vw napisał:

A mi się net zesrał ? dziś od rana niby wszystko chodziło... ale nawet z 2-3 osobowych sesji mnie wyrzucało przez co zostawiłem znajomego z 3 ciężarówkami do rozwiezienia ? Przemek mój net się chyba od Twojego zaraził... lipa ?

Hah Fredi wcale sie nie zarazil ja najnormalniej na swiecie Ci mojego podrzucilem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z rana!!

Dzięki za zajebista grę do białego rana i liczę na powtórkę póki jest możliwość bo dłuuugi weekendzik:D

a wiec czas na relacje,ogarnięte obowiązkowo wszystkie zasoby i wywiezione bunkry,autka itp.

Najbardziej jednak cieszy fakt,ze poszliśmy ostro z przygotowaniami i napadami min. Udało się w końcu ukończyć pierwsza cześć Skoku na koniec Świata ?

Do zobaczyska ludki i pozdro dla wszystkich!!

Pojawię jak zwykle oficjalnie od 21.30 a wcześniej to tylko z doskoku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i siemaneczko ponownie!!!

Ekipa uznałem,ze to dobre miejsce aby dać info dla tych co rzadziej bywają na grze .Każdy kto posiada klub motocyklowy i co oczywiste wytwornie przekazujemy wieści z frontu,ze masakryczne wzrosły ataki na wytwornie,dlatego wyłożenie kasy na ochronę tych nieruchomości jest wręcz niezbędne.

Pojawiam sie jak zwykle oficjalnie online od 21.30 a wcześniej tylko z doskoku:P

Pozdrowka dla wszystkich i do zoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko!!!

Ogromne podziekowania dla wszystkich za naprawde zajebista atmosfere i genialna zabawe do samego rana!!!!

Tak to az chce sie grac:)

Witamy rowniez Darasa i Adama w naszych szeregach i do zobaczyska na grze.

POZDRO 

Przed chwilą, PrzemasP napisał:

Siemaneczko!!!

Ogromne podziekowania dla wszystkich za naprawde zajebista atmosfere i genialna zabawe do samego rana!!!!

Tak to az chce sie grac:)

Witamy rowniez Darasa i Adama w naszych szeregach i do zobaczyska na grze.

POZDRO 

P.s Fredi dzieki za odzew po robocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

No i kolejna zajebista zabawa za nami. Powoli chlopaki sie rozkrecaja i przygotowania z napadami ida jak po masle ?

Super jest nas coraz wiecej i oby pojawiali sie nowi chetni:)

Jezeli ktos szuka ludzi do wspolnej zabawy i gry to wysylajcie zapro do znajomych moj nick psn PrzemasP

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum