Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adistance1 napisał:

Jestem online, ps4, adistance1

Cześć! 

Wyślij mi zapro do znajomych będę ok 16 online to się złapiemy później. 

Pozdro. 

4 godziny temu, marcinos2209 napisał:

Jak by co to chetnie "polecę" z Wami na tego Pacifica ?

Obowiązkowo maestro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! 

Dzięki wszystkim za grę w ten weekend, wiele się działo i wiele tematów ogarnietych.  Jak widać jest ekipa jest gra i zabawa. 

Witamy w gronie kolejnego Adama:D

Do zobaczyska, jutro będę ok 18

Każdy kto ma chęć do nas dołączyć zapraszamy.  Podaje mój nick PrzemasP lub znajomego marcinos2209

Pozdro!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Ekipa na weekend proponuje aby skończyć do końca napady,tak żeby wszyscy mieli już to z głowy. Niektórzy czekają dłużej,ponieważ robią wyzwanie ,,wszystko po kolei,,. Dużo już nie zostało,wiec powinniśmy dać rade:)

Myślę tez o pomocy w wbijaniu statystyk postaci tzn  Siły,strzelanie czy pilotaz.

Bede dzis ok.18-tej

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do grania osobiście mam 14 lat ogarniam co nieco chociaż dawno w grze mnie nie było bo problem jest taki że nie mam z kim grać.Głownie zależy mi na napadach itd ale można by było robić oczywiście coś innego.Wymagany jest mikrofon i osoba mniej więcej w moim wieku nic wielkiego.Ranga 66 lvl coś koło tego.Gram od ponad 4 lat lub 5 nie pamiętam. Nick social club M0hito. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum