Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam osób do grania w GTA Online na PS4.

Otóż w GTA gram tak naprawdę codziennie, jednak problem w tym, że często gram sam, więc jeżeli jesteś osobą, która ma dużo wolnego czasu i gra przede wszystkim w GTA Online, a także jesteś zainteresowany robieniem różnych napadów, biznesów, bądź innych aktywności to chętnie zapraszam do wspólnej gry. Jeżeli chodzi o mój postęp w GTA to mam obecnie 300 rangę i posiadam wszystkie biznesy. Jedyne wymagania to konieczność posiadania mikrofonu, wiek ok. 13-15 lat, a także podstawowa znajomość gry.

Jeszcze raz zapraszam do wspólnej gry.

Nick na PS4 - ZajhonPL75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy jest ktoś chętny na pomoc przy zrobieniu przygotowania do napadu "Autobus" z napadu z Rashkovskym i ewentualnie finału napadu? Niestety nie jest w stanie zapełnić lobby osobami randomowymi.

Mam zrobione wszystkie przygotowania poza Autobusem. 

Gram na ps4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maqnacik napisał:

Czy jest ktoś chętny na pomoc przy zrobieniu przygotowania do napadu "Autobus" z napadu z Rashkovskym i ewentualnie finału napadu? Niestety nie jest w stanie zapełnić lobby osobami randomowymi.

Mam zrobione wszystkie przygotowania poza Autobusem. 

Gram na ps4.

Najlepiej to poszukaj znajomych z którymi to se zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam szukam ludzi do granka czasem w wieczory najlepiej z mikro. Ja mam 23 lata dla mnie wiek i lvl bez znaczenia. Co będziemy robić? Napady, wyścigi, zasoby ogólnie wszystko co interesujące w gtao zapraszam do dodawania PSN :      Huncwocik

Edytowane przez Huncwocik
Sprecyzowanie wypowiedzi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam ludzi do wspólnej gry. Na razie szukam osób do ukończeniu napadu "Ucieczka z więzienia", ale po tym można pograć w inne napady itp. Mam 22 lvl i jestem początkującym. Nie wymagam żadnego lvl i wiek również obojętny. Gram na PS4, nick: le_Polonais1. Po południu gram bez mikra. Jak już jednak ktoś by chciał z komunikacją to wieczorem o ok. 22. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum