Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Tak jak w temacie. Szukamy aktywnych i kulturalnych osób. Robimy napady, misje, tryby adwersarza, kradniemy auta na eksport, sprzedajemy narkotyki, przemycamy broń, sprzedajemy specjalne paczki, czyli wszystko to co oferuje nam gra. Robimy również zadymy na sesjach publicznych. Cheaterów nie przyjmujemy.

LINK DO SOCIALCLUB EKIPY OSTRZY GRACZE

Zasady:

1. Nie atakujemy osób od nas i nie przeszkadzamy członkom naszej ekipy.

2. Nie cheatujemy i nie używamy nagannych glitchy.  

Pozdrowienia

7bb3eb1ab51270b7fd109882cb2c945c68921f4b_256.png

Edytowane przez gibol1412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Poszukuje kompanów i kompanki do wspólnego grania, robienia napadówi wzajemnej pomocy. Ze swojej strony mogę również zaoferować pomoc w zarobieniu gta$. Fajnie by było gdybyśmy mogli stworzyć zgraną paczkę do robienia różnych wyzwań. Mój nick na ps4: pansyberyjskiv12 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siemka wszystkim,

Zacząłem w sumie od wczoraj grać w GTA 5 online ? i tak za bardzo nie mam z kim pograć i szukam też kogoś kto by mi pokazał jeszcze mniej więcej co z czym się je, że tak ujmę hehe ^^, może byłby ktoś chętny razem pograć ? ? 

Pozdroooo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Siemka, otóż szukam osób do wspólnej gry w GTA Online na PS4.
W grze mam 356 rangę (na czas pisania ogłoszenia), posiadam wszystkie biznesy, chętnie robię i pomagam w napadach, lecz głównie zależy mi na dobrej zabawie.

Wymagania osób chętnych:
-mikrofon
-powyżej 13 lat
-co najmniej 100 ranga w grze
-podstawowa znajomość gry
-umiejętność gry zespołowej
-granie w miarę regularnie, o ile to możliwe.


Jeżeli jesteś chętny do wspólnej gry dodaj mnie na PS4, mój nick - ZajhonPL75

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam ekipy (max. 3 osoby) do wspólnego grania w gta online na ps4. Osoby chętne grania ze mną: napiszcie swoje imiona i nazwiska, i napiszcie na fb do Krzysztofa Nowakowskiego. 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bentley10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum