Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam Graczy.

Poszukuję jednej lub dwóch osób do wspólnej zabawy na sesjach. Ogólnie chill outowa jazda i trollowanie ludzi. Głupie zabawy i tym podobne.  A także trochę strzelania.

Wymagania:

 -18+ (mogę zrobić wyjątek od tego)

- Sprawny mikrofon

- Aktywność 

- Najlepiej z levelem 125+ (fajnie jakbyś miał wszystkie zabawki )

Piszcie tutaj swoje Nicki psn. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie udzielę więcej informacji.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jak w temacie. Poszukuję ekipy/znajomych do wspólnego grania na ps4. Z racji tego, że jestem starym wulgarnym chamem, dzieciaki odpadają 😉

Gram w tą gierke od kąd wyszla na ps3, ale od niedawna zabrałem sie za online. Obecnie 51lvl i granie z randomami doprawdza mnie już do szewskiej pasji.

Nick na psn taki sam jak tutaj więc zapraszam do kontaktu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 18.09.2020 o 12:58, jestem_legenda napisał:

Szukam ekipy do GTA V Online 

Ja też 

Dnia 4.09.2022 o 13:58, Staho1981 napisał:

Zapraszam do wspólnej gry oraz ekipy Polish Veterans

Social club Polish Veterans

 

Gramy?

3 minuty temu, Boriah88 napisał:

Ja też 

Gramy?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema, jestem nowym w gta online i jeszcze nwm za dużo o multi więc chciałbym żeby ktoś odpowiedział mi na dwa pytania. Pierwsze pytanie dotyczy napadów Czy jeśli gram sam bez znajomych to czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami bo ogólnie w zadaniu na geniusza trzeba zrobić wszystkie napady i przygotowania z tą samą ekipą ale zastanawiam się czy poprostu dali jakąś opcje dla osób które grają solo? Chciałbym jeszcze zapytać czy gdy już jechałem żeby znaleźć skarb (oczywiście jak już miałem znacznik na mapie po sms'ie) i wtedy włączyła mi się misja i po gdy nią wykonałem znacznik znikną to czy dalej mogę znaleźć ten skarb czy już nie ma żadnej opcji? Przepraszam że się tak rozpisałem ale bardzo mnie to zastanawia. I TAK JESTEM NOWYM GRACZEM GTA ONLINE W 2022 ROKU. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 7.11.2016 o 17:08, DjWojti1995 napisał:

Witam szukam 3 osób do gry . Napadów misji i innych chodzi mi o dobrą zabawe a przy okazji zarobienie sporego hajsu . Lat od 10 

Komunikacja na ps4 

Lewel w grzre od 30 w góre 

Jak by co mam 13 ale wiek nie gra żeby nie bylo

To wszystko dzięki i zapraszam 

Ja chętny mam ekipę która się rozsypała i potrzebuje nowych pomocnych ,jak coś mam prawie 400-setny lvl ,a wiek mój to 23 latka i nick na ps4 ITz-BLADE-ITz ,dodaj jeśli chcesz i jeśli grasz na ps4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum