Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowym graczem w GTA Online nie mogę sie tam ogarnąć :D poszukuje ludzi, ekipy która pomoże mi z grubsza ogarnąć co i jak no i oczywiście pograć fajnie by było nieć komunikacje głosową
mój nick :
Michu667 
avatar taki jak tutaj ;)
Jeżeli czytasz to zapraszam na ts3 ekipy tostera Nick Michu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tych 3 "wybrańców" do przejścia napadów, jak i tych późniejszych akcji (tutaj całkowicie ewentualnie). Gram na Ps4, planuję przechodzić czysto relaksacyjnie, jedna misja wieczorem, by nie wymuszać kooperacji przez bite godziny, a i mieć też życie na coś innego.

Poszukiwani: spokojni, bez nieustannych wrzasków, zaczynający zabawę z napadami (sam bowiem tak zaczynam, a nie chcę niepotrzebnie irytować tych, którzy zjadli na tym zęby i chcą łatwo dorobić, a ja oglądam filmiki, rozumiecie). 

Jakby nie było już za prosto - jestem studentem, przeniosłem się na ten miesiąc ze sprzętem pod rodzinny dach i zostawiłem ten pseudo head-set we właściwym mieszkaniu. Nie mam innych słuchawek z mikrofonem, więc bezpośrednia komunikacja głosowa niestety odpada. 

Jak wspomniałem wyżej, godzinowo raczej bez dłużyzn, ot casualowe wspólne przejście, growe zarywanie nocy nie jest dla mnie - 17-19? Plus minus.

Ewentualne szczegóły uzupełnię jak tylko coś się przypomni. Domyślam się, że raczej ciężko będzie wszystko spełnić, ale hej! Jak się znajdą chętni to ok, jak nie, trudno, życie. 

Jeśli jakaś zbłąkana owieczka jednak stwierdzi, że można spróbować, proszę  bardzo, będzie mi miło. Tutaj, a najlepiej też bezpośrednio na PsN - mój nick to Sigiroslaw1

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Na wstępie się przedstawię, mam na imię Rafał, mieszkam w Łodzi. Mam 25 lat.

Poszukuję osób lub ekipy chętnych/ej do gry w GTA Online - napady, swobodna rozgrywka dla zabawy lub akcje. Mogę rozmawiać przez czat głosowy.

Mój nick na SC oraz PSN to Rafiss92, można zapraszać/pisać :) Zapraszam, w grupie ciekawiej się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Poszukuję ludzi w miarę ogarniętych na napady, profesjonalistów w strzelaniu aby sobie dawali radę na gruncie. Kierowcy nie potrzeba, to już mi można zostawić :D Poziom trudności napadów oczywiście na HARD. Dobra komunikacja obowiązkowa chociaż słuchawki douszne z mikrofonem pod pada wystarczą ;) Założyłem nową postać, ale spokojnie umiem grać xD 

Chcę to załatwić na szybko chociażby 2 napady na dzień jak damy radę. Aktualnie brakuje mi 3 ludzi chętnych zapraszam :)

PSN: kubuntu06057

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum