Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Czy warto przenieść się z ps4 na pc w grze GTA V ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry posiadam grę GTA V na ps4 i zastanawiam się nad zakupem gry na pc ponieważ niedawno kupiłem sobie nowy komputer . W gta v w wersji na ps4 irytuje mnie to że muszę płacić abonament ps plus za rozgrywkę online a na pc nie ma czegoś takiego i nie zawsze mam kase na ten abonament. I ciekawi mi kilka rzeczy w wersji na pc a dokładniej o cheaterów czy często się ich spotyka i są dużym zagrożeniem ? I dużo osób gra w gta online na pc w porównaniu na ps4 ? Pytam się o to bo jest to dla mnie ważna kwestia ponieważ większość czasu gram sam. I czy da się mieć dwie niezależne od siebie gry gta v na jednym systemie operacyjnym czy jest konieczne zainstalowania dwóch systemów ? Ponieważ na jednym gta v chciałbym mieć mody zainstalowane i na drugim czyste gta żeby można było bez bana spokojnie grać w gta online.  I czy to prawda że jak się ma zainstalowane mody to trzeba mieć wyłączony internet żeby nie dostać bana ? I czy jest możliwość dostania bana za uczciwe granie ? I czy będzie można przenieść postać z online z ps4 na pc ?

Gta będę używał do gta online i modów i to wszystko co chciałbym wiedzieć.

Edytowane przez MasterBlack34 #NIESŁAWNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MasterBlack34 #NIESŁAWNY napisał:

czy często się ich spotyka i są dużym zagrożeniem ?

Tak, często, prawie na każdej sesji. O ile nie jesteś sławnym jutuberem to nie będą zwracać na Ciebie uwagi, co najwyżej wybuchniesz co jakiś czas, dostaniesz klatkę na ryj. Na trybie swobodnym i akcjach nie ma sensu jakiekolwiek współzawodnictwo bo nie wiadomo kto jest odpalony. Na dzień dzisiejszy R* uniemożliwił zabieranie innym graczom statystyk, pieniędzy ale broń na sesji stracić możesz, odzyskasz ją na kolejnej. Zauważa się na sesjach olewkę odpalonych, już nie powoduje to tylu emocji i oburzenia co kiedyś.

19 godzin temu, MasterBlack34 #NIESŁAWNY napisał:

dużo osób gra w gta online na pc

Wchuj, każdą sesję masz prawie całą pełną, wyjątek stanowią te kombinowane na których kilku graczy zbiera paczki i nie chcą aby ktoś im przeszkadzał.

19 godzin temu, MasterBlack34 #NIESŁAWNY napisał:

dwie niezależne od siebie gry gta v

Tak, dwa foldery, w jednym gta do online a drugim dla modów.

19 godzin temu, MasterBlack34 #NIESŁAWNY napisał:

ma zainstalowane mody to trzeba mieć wyłączony internet

Nie, ale musisz uważać żeby nie odpalić przypadkiem online kiedy bawisz się modami.

19 godzin temu, MasterBlack34 #NIESŁAWNY napisał:

jest możliwość dostania bana za uczciwe granie ?

Masz tak jak każdy 50% szans na bana, nie ważne czy jesteś odpalony na online czy nie. R* nie wie kto używa haxów, on stosuje takie pokazowe akcje banowania (banwave) co jakiś czas podczas których obrywają w większości niewinni gracze. Zazwyczaj odbywa się to co kwartał żeby na kolejne zeznanie przed akcjonariuszami słupki sprzedaży były odpowiednio wysoko. R* może też zabrać ci uczciwie zarobiony hajs, znany jest przypadek jutuberki która pozbyła się legalnej forsy przed DLC.

19 godzin temu, MasterBlack34 #NIESŁAWNY napisał:

przenieść postać z online z ps4 na pc ?

Tak.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecal zostac na PS4, o wiele mniej cheaterow ktorzy na PC potrafia uprzykrzyc zycie, wlasciwie to na PS4 w ciagu 3 lat tylko raz spotkalem cheatera. gta v na pc = cheaty i mody, a tego nie lubie ale co kto woli, mi tam nie pasowalaby taka gra wsrod cheaterow, ale to tylko moje zdanie, nie hejtujcie. co do abonamentu ps plus to jesli masz karte kredytowa jakakolwiek to idzie obejsc, mozna co dwa tygodnie robic nowe konto i jechac na trialu , w praktyce masz multi za darmo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ferdas_mufc napisał:

zostac na PS4, o wiele mniej cheaterow

Nie oddałbym tych 60 fps, grafiki i strzelania na myszce żeby pozbyć się irytujących chaterów, już się do nich przyzwyczaiłem, są częścią krajobrazu. Na konsolach króluje wspomagane celowanie, samobójstwa i masa glitch'y, na nieśmiertelność i większą wytrzymałość, modowane stroje dzięki którym gracz jest niewidzialny albo widać tylko głowę.

36 minut temu, ferdas_mufc napisał:

ps plus

180 zł na rok to nie jest tak dużo, kupując konsolę trzeba się przygotować na wyższe ceny gier i właśnie ten abonament, łzy mogą przetrzeć exclusive'y. Za konsolą nie przemawia również jakość grafiki, poczciwe PS4 nie szaleje z wydajnością i ilością detali w produkcjach.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wedlug mnie dobra decyzja a co do PS Plus to jak nie zalezy ci az tak mocno na gierkach za darmo to polecam opcje z darmowym ps plus wtedy na przejscie darmowej gry masz 2 tygodnie i pozniej nowy profil z nowym plusem z wersja 14 dni za free ja tak robie co dwa tygodnie i nie place nic za to

  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum