Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Jakub Dowksza to tryhard __ havoc __ z GTA Online


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Gówniak popełniający samobójstwa w GTA Online to Jakub Dowksza z jakiegoś zadupia. instagram.com/kubusrox

Jakub Dowksza

ul. Lipowa 2

CZŁUCHÓW, Województwo Pomorskie 77-300 PL

havocnavyseals@gmail.com

tel. 782575853

Jakub Dowksza.jpg

___havoc___ - Jakub Dowksza.png

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Jakub Dowksza czyli tryhard __ havoc __ z GTA Online
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A więc pan NikoHuski twierdził wielokrotnie że podane tutaj powyżej dane havoca są fejkowe, a przedstawiony Jakub Dowksza to nie havoc. Link do profilu havoca na fb nie działa, myślałem że usunął konto. Ale postanowiłem go dalej poszukać. I u kogo w znajomych go znalazłem? u nikusia ?image.png.187346712474aae84b7213fc559819da.png

A tu jeszcze ss jak nikuś pisał, że dowksza to nie havok:

image.png.26bac684c59da2ba938aaa9e56468e75.png

A to aktualny link do profilu Dowkszy:

https://www.facebook.com/Mac3usz Zmienił url, a dane celowo na "Jacob Do" żeby nikt go nie mógł znaleźć i jednocześnie żeby znajomi wiedzieli o kogo chodzi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

havoc wpierw zgłasza posta a później z tego samego IP 185.93.72.21 rejestruje konto

havoc wpierw zgłasza posta.png

Dziwnym trafem ten nr. IP obsługuje firma kamdex z Człuchowa, tej samej wsi z której havoc pochodzi.

Cytat

Witam. Gosciu oznaczyl mojego fejsa i insta. Nie wiem o co jemu chodzi. Nigdy nie gralem w gta pod nickiem jaki on pokazuje. Ewentualnie jak gralem to tylko pod kubusrox. Prosze o usuniecie z dupy wzietego posta. Ktos mu podal moje dane i biedny uwierzyl. Ani mail sie nie zgadza ani numer telefonu. Czekam na reakcje

W zgłoszeniu Gość przekonuje, że to nie jego dane. Dlaczego więc podał w profilu scid NikoHuskie. Gdyby dane było przypadkowe to skąd zna ten nick i na chuj do mnie sapie w stylu folla, huskiego i havoca?

  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DivRoK napisał:

będę na YouTubie

Są ludzie którzy proszą o pozdrowienia tych co są na Youtube.

Oni nadal nie kumają, że tym swoim lataniem robią Ekipie Toster dobrze ? Ja im zgłaszam na 2 tygodnie te filmiki a one później wracają po roszczeniu wzajemnym i myślą, że przechytrzyli kudłatego i jarają się jak rumun bateryjką ? 

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, wszystkich z tej strony Jakub Dowksza,
pisze tutaj pierwszego posta, widzę że ktoś wyżej się pode mnie podszył.
Poniżacie mnie za nijakiego Havoca, z którym nie mam nic a nic wspólnego.
Jak wy to piszecie "gówniak" podał Wam nieprawdziwe swoje dane przez co udostępniacie i ośmieszacie moją osobę.
Od czasu do czasu ktoś zawraca mi głowę i szczerze zaczyna mnie to strasznie irytować. 
Jeśli chodzi o jakieś durne IP, jak i dostawce internetu Kamdex - być może ten havoc o którym piszecie mieszka w mojej miejscowości, jednakże nie znam gościa, nigdy nie grałem w ekipie jakiegoś tam Tostera ani innej - po prostu nie wiem o czym Wy piszecie.
Ostatnio gdy ktoś mi "dupę" zawracał sprawą tego jebanego forum, tylko zgłosiłem post nie wiedząc iż namo jest osobą odpowiedzialna za te forum. ? 

Jednak macie to w dupie, bo lubicie żyć w kłamstwie - a to już jest Wasz problem.

Nigdy nie miałem dostępu do przypisanego mi konta, na tym forum - jak i maila.

Pisałem do Ciebie Namo na fb by wyjaśnić sytuacje jednak nie raczyłeś nawet mi odpisać, piszę do Ciebie jak do normalnego człowieka, nigdy do mnie nic nie powiedziałeś ani nie napisałeś. Z tego co czytam to wynika, że do tak zwanego havoca owszem, lecz do mnie NIE! ?

Jeszcze raz napisze, iż nie wiem kim jest havoc ani nie jestem osobą z jego ekipy. Coś jeszcze chcecie wiedzieć?

Pozdrawiam,
Jakub Dowksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, J_D napisał:

Witam, wszystkich z tej strony Jakub Dowksza,
pisze tutaj pierwszego posta, widzę że ktoś wyżej się pode mnie podszył.
Poniżacie mnie za nijakiego Havoca, z którym nie mam nic a nic wspólnego.
Jak wy to piszecie "gówniak" podał Wam nieprawdziwe swoje dane przez co udostępniacie i ośmieszacie moją osobę.
Od czasu do czasu ktoś zawraca mi głowę i szczerze zaczyna mnie to strasznie irytować. 
Jeśli chodzi o jakieś durne IP, jak i dostawce internetu Kamdex - być może ten havoc o którym piszecie mieszka w mojej miejscowości, jednakże nie znam gościa, nigdy nie grałem w ekipie jakiegoś tam Tostera ani innej - po prostu nie wiem o czym Wy piszecie.
Ostatnio gdy ktoś mi "dupę" zawracał sprawą tego jebanego forum, tylko zgłosiłem post nie wiedząc iż namo jest osobą odpowiedzialna za te forum. ? 

Jednak macie to w dupie, bo lubicie żyć w kłamstwie - a to już jest Wasz problem.

Nigdy nie miałem dostępu do przypisanego mi konta, na tym forum - jak i maila.

Pisałem do Ciebie Namo na fb by wyjaśnić sytuacje jednak nie raczyłeś nawet mi odpisać, piszę do Ciebie jak do normalnego człowieka, nigdy do mnie nic nie powiedziałeś ani nie napisałeś. Z tego co czytam to wynika, że do tak zwanego havoca owszem, lecz do mnie NIE! ?

Jeszcze raz napisze, iż nie wiem kim jest havoc ani nie jestem osobą z jego ekipy. Coś jeszcze chcecie wiedzieć?

Pozdrawiam,
Jakub Dowksza

xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Jakub Dowksza to tryhard __ havoc __ z GTA Online

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum