Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


Krzysiob

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś jakieś dobre cheaty ?

Dostałem ostatnio bana, (nie za money lobby od namo tylko za darmowe cheaty na lvl i $) Wszystko mam zresetowane i pytam się czy zna ktoś jakieś dobre haxy, zależy mi na workach z $ na odblokowaniu wszystkiego i wymaksowaniu wszystkiego oraz na levelu. Wołał bym płatny żeby był bo chciałbym zmniejszyć szanse na bana (perma, aktualnie mam do 30 października). Jeszcze jedno, jak używać cheaty by zmniejszyć ryzyko bana do minimum. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro !

download.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2017 o 13:38, Krzysiob napisał:

Zna ktoś jakieś dobre cheaty ?

Dostałem ostatnio bana, (nie za money lobby od namo tylko za darmowe cheaty na lvl i $) Wszystko mam zresetowane i pytam się czy zna ktoś jakieś dobre haxy, zależy mi na workach z $ na odblokowaniu wszystkiego i wymaksowaniu wszystkiego oraz na levelu. Wołał bym płatny żeby był bo chciałbym zmniejszyć szanse na bana (perma, aktualnie mam do 30 października). Jeszcze jedno, jak używać cheaty by zmniejszyć ryzyko bana do minimum. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro !

MavericksCheat darmowy i bezpieczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Skipper napisał:

Również polecam MavericksCheat. Używam od jakiegoś czasu i jest bez problemowy. Jedynie do czego go używam to kilka usprawnień do broni i samochodu. Jak dostanę bana to dam znać emoji23.png

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Czyli LV i $$ nie można sobie zbytnio dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli LV i $$ nie można sobie zbytnio dodać?

Nie zauważyłem takiej opcji, ale chyba się nie da. Nawet jeżeli była by taka opcja to banicja przybyła by szybko

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jakiegos linka do tego ? bede bardzo wdzieczny 

https://forum.maverickcheats.eu/forum/ proszę bardzo. Rejestrujesz się na forum, ściągasz program, logujesz się w programie danymi z forum i balanga.
Jest chyba możliwość odpalenia gry z poziomu haca, ale trzeba kopiować pliki do katalogu gry. Ja odpalam oddzielnie haca i oddzielnie grę. Jedyny minus to taki że za każdym razem trzeba od nowa konfigurować go.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 00:23, Skipper napisał:

Również polecam MavericksCheat. Używam od jakiegoś czasu i jest bez problemowy. Jedynie do czego go używam to kilka usprawnień do broni i samochodu. Jak dostanę bana to dam znać emoji23.png

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Pojebało cię? Polecasz darmowe haxy? To tak jak byś bana polecał..

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 00:23, Skipper napisał:

polecam MavericksCheat
 

Jeśli już to tylko do sypania hajsu. Ja po eksperymentach na innych graczach dostałem 1 miesiąc banika a po wyczyszczeniu konta i wbijania leveli mam permanenta. Przy sypaniu po 2k $ nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to tylko do sypania hajsu. Ja po eksperymentach na innych graczach dostałem 1 miesiąc banika a po wyczyszczeniu konta i wbijania leveli mam permanenta. Przy sypaniu po 2k $ nic się nie działo.

Ja używam go tylko do broni i samochodu. Żadnego sypania kasy, męczenia graczy itp.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum