Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


Daro267

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
W gta 5 kupiłem magazyn pojazdów i od razu ukradłem auto i pojechałem do tego garażu. Ale wcześniej jeszcze w ogóle nie wchodziłem do tego garażu. No gdy juz wjechałem do tego garażu odpaliła się ta scenka  z tą asystentką która wychodzi za drzwi i okolo 2 sek po tym wyskakuje błąd że Wystąpił błąd podczas dołączania do sesji. I tak jest za każdym razem po tym jak wywala mnie po tym do fabuły. Muszę zresetować gta i online działa i jak jade do garażu (normalnie bez samochodu) tez odpala się ta scenka i znów wywala. To pewnie przez to że od razu kradłem samochód i nie poszedłem obejrzeć tej scenki do magazynu... Co teraz robić?

Platforma PC
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam ten sam błąd, też kupiłem dzisiaj garaż na te samochody i wszytko tak samo jak ty to opisujesz, mój kolega który kupił dzień wcześniej przede mną takiego problemu nie ma a on też dostarczył odrazu pojazd do magazynu i wcześniej do niego nie pojechał, więc myśle, że rockstar ma jakieś problemy z serwerami i że powinno się to niedługo naprawić.Jeżeli byście jakoś naprawili ten problem to bym był wdzięczny jeżeli powiedzielibyście jak to zrobiliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogulnie to kupiłem ten magazyn i pojechałem z samochodem i filmik leciał 5 sek i błond i myślałem że auta niema a jest to sprubowałem ponownie i znowu filmik i 5 sek i [wystompił błond podczas próby dołonczenia do sesi wruc do Grand Theft Auto v ] tak pisze ale patsze że mam 2 pojazdy xD ale nie mogę wbic do magazynu bo wywala i nie moge potem z fabuły na online wbic dopiero jak zrestartuje i prubowałem ruter i nic to oby rokstar ruszyło dupe i naprawiło to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje pudełkową. Wczoraj jeszcze spróbowałem dostarczyć drugie auto i dostarczyłem ale pokazała się ta scneka i znów wywaliło. Ale w biurze widzę że mam 2 pojazdy dostarczone. Wczoraj odinstalowałem gta i zainstalowałem od nowa teraz chyba pobiera mi sie ostatnia aktualizacja.. i napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz w ogóle nie wchodze do tego magazynu bo nie ma po co... po co mam dostarczac samochody jak i tak nie moge ich sprzedać ani nawet wejść do środka..

czytam tematy na support social club i pełno tematów jest że ludziom tak samo wywala jak mi

 tylko ja nic pisać nie mogę bo muszę mieć miesiąc konto social club a mam z 3 tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno to rockstar naprawi bo dużo osób ma ten problem i jeszcze będzie coraz więcej bo chyba każdy co od teraz kupi ten garaż będzie miał ten sam problem więc problem ten jest poważny. Zaraz może zadzwonie do pomocy telefonicznej rockstar

https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new możesz też wysłać jak zobaczą że wiecej osob ma ten problem to sie wezma za naprawienie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum