Skocz do zawartości

Recommended Posts

BOO! Aargh! Wystraszyłeś się? Nie? To dobrze bo lepiej będzie jak zaczniesz czytać tekst o straszeniu niż o niepewnych czasach kiedy praca dawała tyle ile teraz nic...

Bez owijania w bawełnę zaczynajmy!

Co się dzieje?

Aktualnie odliczamy końcówki października licząc że wejdzie coś niesamowitego, coś, coś ciekawego... "Przepraszam za pomyłkę ale raczej odliczamy dni do Halloween" Serio? Halloween? To już? Muszę chyba zaprzestać robienia Melisy 3 razy dziennie.. Nie ważne do rzeczy! Na najbliższych dniach ma zostać dodany sezon Strachy na lachy w którym jak co roku mają zostać dodane maski, limitowane samochody na ten okres, ubrania itp.

A co zostanie dodane? I może zacząłbyś o szczegóły a nie o marne przykłady?

images.jpg.034aafe274f2e4bb51c308a3586c352a.jpgSpokojnie poprawie się... Do GTA Online mają zostać dodane maski, maseczki czy zakrywki na ryj jak kto woli.Te maski które najprawdopodobniej widzisz po prawej (zmyłka!) stronie mają zostać dodane do sezonu Halloweenowego; brzmi nieźle nie? Bo kto nie chciał by się pobawić w psychopatę chodzącego po Los Santos? Ba! Kto nie chciał by się pobawić w grabarza wożącego trupa w samochodzie? Zabawy po pachy w ziemi wzięte!

Ubrania - ach rzeczy dzięki których człowiek nie musi chodzić nago lecz może popisywać się przed znajomymi, jeżeli oni w ogóle istnieją... Dla ludzi którzy nie wiedzą; będziecie też mogli biegać w stroju rzeźnika, spokojnie czas przyjdzie na każdego.

Samochody, a co prawda samochód - Vigilante ładny nie? Jest to samochód wzorowany na pojeździe z filmów serii "Batman" i nie, nie jest to anime...vigilante3.thumb.png.49ea9726d65d8deb49bb81693b69bd98.png

Co chciałbyś pewnie jeszcze więcej rzeczy głuptasku? A może brutalu? Któż wie kim zostaniesz ważne abyś miał zabawę taką że będziesz zmieniał ubranie tylko nie swoje a przeciwnika.

Zostaną zapewne dodane zniżki, nowy tryb którego nazwy nie wspomnę (najprawdopodobniej będzie nosił nazwę skazany lub potępiony; będzie możliwy do zagrania z dodatkiem 2xRP i 2x$) i wiele wiele więcej!

Mam nadzieję, że doszedłeś do końca i jesteś pełen egzystencjalnej siły aby rozpocząć nowy sezon w GTA Online - bo wiadome jest to że "Kto mieczem wojuje ten dłużej żyje" czy jakoś to tak leciało...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz


 • Podobna zawartość

  • Przez hubert7x8
   Namo ile bedzie kosztowalo odblokowanie wszystkich broni i ulepszen aut 100mil%% 70lvl???
  • Przez Ikerek
   Dziś jest Black Friday i Rockstar nie zapomina o graczach GTA Online dając spore zniżki na:
   Hangary:
   - Fort Zancudo Hangar A2 -60%
   - Fort Zancudo Hangar 3499 -55%
   - Modyfikacje hangaru -50%

   Bunkry:
   - Grand Senora Oilfields Bunker -50%
   - Grand Senora Desert Bunker -50%
   - Smoke Tree Bunker -50%
   - Farmhouse Bunker -50%

   Biznes motocyklowy:
   - Wytwórnie metamfetaminy -60%
   - Wytwórnie kokainy -60%

   Nieruchomości prezesa:
   - Maze Bank Tower -50%
   - Jacht wodnik -75%
   - Magazyn Darnell Bros -50%

   Pojazdy specjalne:
   Ruiner 2000 

   Buggy Ramp

   Voltic Rocket

   Pojazdy latające:
   Pyro

   Bombushka

   Luxor Deluxe

   Jeśli zastanawialiście się na zakupem którejś z tych rzeczy to lepszej okazji w najbliższym czasie nie będzie!
   Przeceny trwają do 27 listopada.
   Życzę miłej rozgrywki

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×