Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, qrczak napisał:

Siema, mój nick qrakps , wysłałem zapro.

pozdro.

Witaj. No problem. Pozdrawiam :)

Jako, że ekipa OGPL rozrasta się, pokusiła się o stronę internetową, którą stworzył kolega Noffek za co mu serdecznie dziękujemy :)

LINK DO STRONY OGPL

Edytowane przez gibol1412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osób chętnych do gry w GTA Online, trudno mi się zgrać ze znajomymi żeby coś razem podziałać, a samemu gra się nudno.

Co do wymagań!

*Musisz posiadać mikrofon, który nie trzeszczy/piszczy i inne takie, bowiem bez komunikatora głosowego TS/Discord się nie obejdzie.

*Musisz być w podstawowym stopniu rozgarnięty, na Online spotykałem takich Polaczków co to nie wiedzieli chyba nawet w co grają, bądź mieli monitory tyłem odwrócone.

*Twoja płeć jest mi obojętna, dopóki nie jesteś chłopakiem brzmiącym jak dziewczyna napadnięta w ciemnej uliczce przez King Konga i jego kiść bananów.

*Co do wieku. Nie jestem uprzedzony do osób mających 14/15 lat, ale z doświadczenia wiem, że z takimi w trakcie gry nie pogadam, dlatego bardzo bym prosił o zgłaszanie się osób 18+, no już ewentualnie te 17 się załapie jakoś.

Co do godzin gry.

Ni gram regularnie, dużo pracuję, o różnych porach, czasami nie mam siły, często w wolnym czasie lubię się z kimś spotkać, a nie tylko grać, ale spędzam w grze te 10h tygodniowo (tak mi się wydaje), dlatego nie wymajacie, że będę dostępny 24/7.

Kontakt!

Chętnie podałbym Wam profil steam lub nick social club, ale po co mi zaproszenia od osób, z którymi nie będę miał ochoty zagrać? Zgłaszajcie się w tym temacie, napiszcie coś o sobie, jaki macie nick, czy posiadacie mikrofon, jaki komunikator preferujecie, ile macie lat, może coś odnośnie waszej gry. Jeżeli ktoś jest osobą wstydliwą, to zawsze może napisać na PW, mi to tam rybka. Z osobami, z którymi będę chciał zagrać skontaktuję się na PW.

A więc piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chętnie bym pograł wspólnie, bo masz racje że nudnawo samemu.

Nick: Samson_m

Mikrofon : jest

Komunikator: TS

Wiek: 30

Głos - troche zjebany ale trzeba przywyknąć :P

Coś odnośnie gry: GTA V zakupiłem sobie we wrześniu, przeszedłem fabularke i teraz sprawdzam online'a. Mam coś koło 40 lvl.

Gram w różnych godzinach w tygodniu z racji że pracuje na 2 zmiany. Weekendowo tez, acz tu zależy od czasu i braku imprez w zanadrzu.

Dużo tajników jeszcze nie znam. Nie mam żadnej ekipy. Zbieram siopke na coś tam. Raczej nie atakuje innych graczy niesprowokowany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również chętnie bym pograł z jakąś fajną ekipą :)

Nick: Goneyesterday

Mikrofon obecny

Komunikator: discord/ts (pref. discorda)

Wiek 23

W Gta grywam z przerwami, nudzi mnie samotna gra a rzadko z kumplami grywaliśmy. Znam troszkę grę ale zamierzam do niej wrócić po dłuższej przerwie, myślę że będzie fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również chętnie pograł bym z kimś bo tak samemu to nudno 

Nick DzeJKop123

Wiek 19 lat 

Mikrofon posiadam 

Głos myślę że zły nie jest 

Przygodę z gta online zacząłem kilka miesięcy po premierze gta v na Xbox 360 od ponad roku kontynuuje grę na PC i mam już 90+ lvl. Grałem sporadycznie dlatego też taki niski lvl. Aktualnie gram więcej 

Zachęcam do zapraszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! W sumie niedawno zacząłem gangsterską działalność, pykam  przeważnie ze  szwagrem, więc jest nas dwóch a to często za mało do zabawy.. Ja mam 26, łysy 36 lat, co do głosu to różnie bywa, zależy od ilości procentów ;-) komunikator mogę sobie ściągnąć jakikolwiek, my póki co lecimy z messengera. Levele oboje mamy niezawysokie, ja chyba 28, łysy coś poniżej 40. Gramy wieczorami, niecodzienne. Jak człowiek chętny żeby coś razem obrabować to dawaj znaka. 

nick w grze: BronislawK

jeżeli ktoś jest chętny to dodawać, szukam ludzi głownie na napady, ale też do misji klubu moto. 

Edytowane przez StrumskiBoy
dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Może się załapie do wspólnej gry :D

Coś o mnie?

Jestem liderem 30 osobowej grupy w Gta ale aktywność jest prawie zerowa (no niestety) dlatego chętnie dołączę do jakiejś innej 

Wiek 17 lat 

Komunikator da się załatwić (o ile jest darmowy) ale preferuje discorda

Głos, niby przed mutacją ale z wszystkimi co rozmawiałem z samego głosu dawali mis 17/20 lat (nawet znośny)

Jeśli będzie trzeba pomogę w zasobach sprzedażach, ale nie ukrywam że najlepsze były by Listy gie (od kilku do kilkunastu gier takie totalne 4fun typu Cars vs Runners)

Jeśli chodzi o lvl to był chyba 160 :D

Kontakt na discordzie można zaprosić Revillos#2043, pisać tutaj na priv lub na Social Clubie: Revillos (tam ostatnie nie zaglądam za dużo zaproszeń i wiadomości, ale mogę monitorować)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chętnie bym się załapał

Wymóg wiekowy spełniam, komunikator jest mi w sumie obojętny chociaż częściej korzystam z TS, nick na SC: Ruzamx, level bodajże 230 (nie grałem ze 2 tyg, więc mogłem zapomnieć), ostatnio naszła mnie ochota na robienie napadów z tym, że bez zgranej ekipy z komunikatorem nie da się tego sprawie robić, mikrofon oczywiście posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osób chętnych do gry w GTA Online, trudno mi się zgrać ze znajomymi żeby coś razem podziałać, a samemu gra się nudno.
Co do wymagań!
*Musisz posiadać mikrofon, który nie trzeszczy/piszczy i inne takie, bowiem bez komunikatora głosowego TS/Discord się nie obejdzie.
*Musisz być w podstawowym stopniu rozgarnięty, na Online spotykałem takich Polaczków co to nie wiedzieli chyba nawet w co grają, bądź mieli monitory tyłem odwrócone.
*Twoja płeć jest mi obojętna, dopóki nie jesteś chłopakiem brzmiącym jak dziewczyna napadnięta w ciemnej uliczce przez King Konga i jego kiść bananów.
*Co do wieku. Nie jestem uprzedzony do osób mających 14/15 lat, ale z doświadczenia wiem, że z takimi w trakcie gry nie pogadam, dlatego bardzo bym prosił o zgłaszanie się osób 18+, no już ewentualnie te 17 się załapie jakoś.
Co do godzin gry.
Ni gram regularnie, dużo pracuję, o różnych porach, czasami nie mam siły, często w wolnym czasie lubię się z kimś spotkać, a nie tylko grać, ale spędzam w grze te 10h tygodniowo (tak mi się wydaje), dlatego nie wymajacie, że będę dostępny 24/7.
Kontakt!
Chętnie podałbym Wam profil steam lub nick social club, ale po co mi zaproszenia od osób, z którymi nie będę miał ochoty zagrać? Zgłaszajcie się w tym temacie, napiszcie coś o sobie, jaki macie nick, czy posiadacie mikrofon, jaki komunikator preferujecie, ile macie lat, może coś odnośnie waszej gry. Jeżeli ktoś jest osobą wstydliwą, to zawsze może napisać na PW, mi to tam rybka. Z osobami, z którymi będę chciał zagrać skontaktuję się na PW.
A więc piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie...
No siema. Marek_991 zapraszam do gry. Też nie siedzę regularnie bo jak Ty pracuje, ale zawsze można się jakoś dogadać. Zapraszam


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2017 o 23:49, Samson_m napisał:

Witam,

Nick: Samson_m

Pozdrawiam

Dnia 3.11.2017 o 01:14, gone napisał:

Witam, również chętnie bym pograł z jakąś fajną ekipą :)

Nick: Goneyesterday

Dnia 3.11.2017 o 10:19, DzeJKop123 napisał:

Witam również chętnie pograł bym z kimś bo tak samemu to nudno 

Nick DzeJKop123

Zachęcam do zapraszania.

Dnia 3.11.2017 o 12:12, StrumskiBoy napisał:

Siema! W sumie niedawno zacząłem gangsterską działalność, pykam  przeważnie ze  szwagrem, więc jest nas dwóch a to często za mało do zabawy.. Ja mam 26, łysy 36 lat, co do głosu to różnie bywa, zależy od ilości procentów ;-) komunikator mogę sobie ściągnąć jakikolwiek, my póki co lecimy z messengera. Levele oboje mamy niezawysokie, ja chyba 28, łysy coś poniżej 40. Gramy wieczorami, niecodzienne. Jak człowiek chętny żeby coś razem obrabować to dawaj znaka. 

nick w grze: BronislawK

jeżeli ktoś jest chętny to dodawać, szukam ludzi głownie na napady, ale też do misji klubu moto. 

Dnia 3.11.2017 o 13:38, kogucik123 napisał:

Siemano słuchaj ja i mój ziomek poszukujemy dobrego team wymagania spełniamy lat 19 także liczę że się dogadamy :D 

20 godzin temu, Ruzam napisał:

Siemka chętnie bym się załapał

Wymóg wiekowy spełniam, komunikator jest mi w sumie obojętny chociaż częściej korzystam z TS, nick na SC: Ruzamx, level bodajże 230 (nie grałem ze 2 tyg, więc mogłem zapomnieć), ostatnio naszła mnie ochota na robienie napadów z tym, że bez zgranej ekipy z komunikatorem nie da się tego sprawie robić, mikrofon oczywiście posiadam

18 godzin temu, m.kuliczkowski napisał:

No siema. Marek_991 zapraszam do gry. Też nie siedzę regularnie bo jak Ty pracuje, ale zawsze można się jakoś dogadać. Zapraszam

Za dwie minutki powysyłam Wam swój nick do social clubu, jeżeli dalej jesteście chętni to zapraszajcie. 

Co do tego kiedy gram - jak jestem online na GTA to zapraszajcie/dołączajcie, wtedy można się na jakiegoś TS/Discorda ustawić i razem pograć, a jak mnie nie ma to znaczy, że nie mam albo czasu pograć, albo gram w coś innego, albo po prostu nie mam aktualnie chęci. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwie minutki powysyłam Wam swój nick do social clubu, jeżeli dalej jesteście chętni to zapraszajcie. 
Co do tego kiedy gram - jak jestem online na GTA to zapraszajcie/dołączajcie, wtedy można się na jakiegoś TS/Discorda ustawić i razem pograć, a jak mnie nie ma to znaczy, że nie mam albo czasu pograć, albo gram w coś innego, albo po prostu nie mam aktualnie chęci.
A używa z Was ktoś aplikacji Xbox Live zamiast TS? Jakość głosu jest piorunująco lepsza


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, też szukam ludzi do gry

Generalnie to w 5 online gram dopiero kilka dni. Natomiast w gta to chyba każde od jedynki.Online to zwykle cisnąłem w csa od v 1.5 do GO, tak wiec o team worku jakieś pojecie mam.

Zaliczone już kilka napadów z randomami w czasie tych paru dni. 

TS czy inny bezproblemowo
27 lat
Nick na SC Chawkaa
Steam: Nieśmiały Roman
Złapałem zajawkę wiec w wolnym czasie wygląda na to, że bd pogrywać


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ludzi do gry w gta online robienia napadów wyścigów i wielu innych mam 15 lat i wiele chęci do gry. Mam 44 poziom . Ale ja także mam kilka wymagań

Team speak z ogarniętym mikrofonem

Ogólny ogar

Chęć do gry

Oraz dystans do siebie

Mój nick z SC to Pixell_PL w razie problemów z wyszukaniem proszę pisać komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum