Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podłączyłem do tego komputera chyba z 10 internetów (na których innych nie wywala a mnie wywala To jest pierwsza rzecz.  Druga rzecz jest taka że to się zaczęło od aktualizacji 1.41) 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Misiek1
      Witam szykuje mnie się wyjazd w miejsce bez internetu i zastanawiam się czy GTA 5 bez internetu (fabuła) będzie chodziło. Wiem ,ze część giełdy będzie wyłączona ale przez ten czas przeszedłbym sobie fabułę.
    • Przez jigor9
      Czy pójdzie mi gta v i na tak w ilu fps? 
      Moje podzespoły:
      Intel Core i5 2400 4x3, 4GHz
      GeForce GTX 1050Ti 4gb
      8gb ram
    • Przez dajan1984
      Witam, kupiłem gta 5 w PlayStation Store.
      Problem mam taki że nie mogę naprawić auta ani kupić broni w sklepie nic nie działa.
      Wjeżdżam autem do garażu i nic się nie dzieje mogę w środku jeździć, chodzić i nic poza tym.
      W sklepach to samo, jest napisane że "aby przeglądać broń wciśnij prawą strzałke" wciskam i nic nawet ruszyć się nie mogę.
      Proszę o pomoc czy wie ktoś jak ten problem rozwiązać? 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.