Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Poszukuje słuchawek pomiędzy 300 - 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli chodzi o hyperx cloud II 7.1 ma mikrofon który można doczepić jak chcesz czy nie ma łatwo wymienne nakładki a nie sugeruj się 1 metrowym kablem bo dostajesz cos typu przdłużka i do tego fajne etui.

Mam te słuchawki i parę razy zdarzyło mi się grać po 16h i powiem że fajnie wygłuszają a zarazem nie bolą uszy Najlepsze na jakie mogłem natrafić. (Koniec chamskiej reklamy) xdd

7 minut temu, StepReco napisał:

te słuchawki mają jacka a nie USB :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, VortoU napisał:

jeżeli chodzi o hyperx cloud II 7.1 ma mikrofon który można doczepić jak chcesz czy nie ma łatwo wymienne nakładki a nie sugeruj się 1 metrowym kablem bo dostajesz cos typu przdłużka i do tego fajne etui.

Mam te słuchawki i parę razy zdarzyło mi się grać po 16h i powiem że fajnie wygłuszają a zarazem nie bolą uszy Najlepsze na jakie mogłem natrafić. (Koniec chamskiej reklamy) xdd

Dzięki za opinie, zastanowię się na wyborem słuchawek od Ciebie oraz te które podał StepReco

Porównam sobie i potem zadecyduje które lepsze pod mój gust.

Edytowane przez LuTher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 15.11.2017 o 17:30, LuTher napisał:

Poszukuje jakiś dobrych słuchawek z łączem na usb, najlepiej aby były z systemem dźwięku surround 5.1 lub nowszym, jeżeli ktoś zna się lub posiada jakieś dobre czekam na propozycje.

Ja miałem Logitech G35 wspaniałe z mikrofonem unoszonym w górę. I dalej je mam. 

Kolejne są to Sony MDR-1R to klasa sama w sobie ten dźwięk , ale mikrofon oddzielnie i ten to Samson dobry dobry jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę Ci jeszcze polecić Logitech G433, mają bardzo dobry dźwięk, mikrofon jest bardzo czysty. Normalnie kosztują prawie 450-500 zł, teraz w ten weekend na morele.net są za 390, w takiej cenie są mega warte zakupu, szczególnie, że mieszczą Ci się w widełkach. Ja mam dokładnie takie: https://www.morele.net/sluchawki-logitech-g433-triple-black-981-000668-1409384/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Cruzzer napisał:

Moja koparka lepsza.

A punkciki kopie?

jak tak to dla @Folla idealne.

Edytowane przez chmielu_psx

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum