Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy na forum i mam bardzo irytujący problem. Rok temu zakupiłem w GMG (Green Man Gaming) kod do GTA po dobrej cenie, został aktywowany na stronie Rockstara. Gra ściągnięta, wszystko działało. Po roku czasu przypomniałem sobie, że ją mam i chciałem ją odpalić. Niestety nie mogę się połączyć z Social Club. Jest to o tyle dziwne, że jak podam złe hasło to przekierowuje mnie automatycznie, żeby zmienić hasło, jak podaje prawidłowe to wisi komunikat : "Nie znaleziono adresu email lub podane hasło jest nieprawidłowe". 

Czytając forum nie znalazłem podobnego problemu, jedynie tyle, że podobną sytuację mają osoby, które dostały bana. Tylko jakim cudem mogłem go dostać? Proszę o odpowiedź, ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Napisałem do supportu, mam nadzieję, że coś mi odpiszą. 

Zapieprzenie byłoby trochę dziwne, ale to z tego względu, że dane do logowania były te same co przed rokiem i normalnie się zalogowałem. Jakby ktoś mi podkradł konto to chyba by zmienił najpierw hasła. Na Social Club loguję się normalnie bez problemów, w aplikacji już nie mogę. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KRN_PL napisał:

Napisałem do supportu, mam nadzieję, że coś mi odpiszą. 

Zapieprzenie byłoby trochę dziwne, ale to z tego względu, że dane do logowania były te same co przed rokiem i normalnie się zalogowałem. Jakby ktoś mi podkradł konto to chyba by zmienił najpierw hasła. Na Social Club loguję się normalnie bez problemów, w aplikacji już nie mogę. Dziwne.

Sprawdzałeś wielkość liter, może to być winną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawdzone.

Support - standardowo kopiuj + wklej. Nic twórczego nie mogą wymyślić. Błąd leży po ich stronie, ponieważ u mnie nie ma żadnego problemu z połączeniem, SC się komunikuje z serwerem, który mnie odrzuca....

Najgorsze chyba w tym wszystkim jest to, że jak już się decyduję na kupno oryginalnych gierek to nie działają. Zresztą nie mam z niczym problemu (począwszy od ubisoftu, cod, wiedźmina itd itd), a tu jeden z największych tytułów nie chce mi chodzić , który 2-3 lata po premierze dalej stoi za prawie 100 pln. Ehhh zobaczę co twórczego wymyślą na supporcie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum