Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Dziwne kropki pojawiły się na twarzy mojej postaci z GTA online.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Ostatnio po dosyć długiej (Prawie 4 miesięcznej przerwie) postanowiłem odpalić sobie GTA Online. Jednakże moje chęci szybko opadły zaraz po tym jak zobaczyłem, że moja postać złapała wysypkę. Może mi ktoś wyjaśnić co to jest? I jak to naprawić?
Bawiłem się ustawieniami grafiki, z wysokiej dałem na niską, ale to niczego nie rozwiązało.
Oprócz tego pojawia się jeszcze jeden błąd. Gdy wjeżdżam w krzak, ten zapada się. Wygląda to tak jakby to był nowy feature dodany do gry.
Link do filmiku przedstawiającego oba te błędy poniżej.
http://imgur.com/a/X0QRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Macias napisał:

Krzaki się zapadają jak po nich jeździsz. Może twoja postać złapała syfa.

Okej, wcześniej nie było chyba czegoś takiego. przynajmniej sobie nie przypominam żeby krzaki się pode mną zapadały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Debesciak napisał:

Spróbuj zmienić na 800x600 i potem 1920x1080. Też miałem taką podobną sytuacje

Zrobiłem tak, ale niestety nie pomogło...

Postanowiłem również użyć opcji zmiany postaci i zauważyłem, że postać którą tworze na nowo również posiada te kropki. Na dodatek nie tylko na twarzy, ale na całym ciele. Bawiłem się na różne sposoby ustawieniami graficznymi i też to nic niestety nie dawało.

Edit. Z tego co wyczytałem, to ponoć wina sterowników od Nvidii. Przez zainstalowany update pojawiają się te kropki.

Edytowane przez Bocianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum