Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem z grą. Nie ma lagów ani przycinek ale chodzi tak jakby strasznie twardo i brzydko, tak jakby minimalnie się klatkowała/przycinała. 
Grafikę w grze ustawiałam według optymalnych ustawień w poradnikach, trochę sama kombinowałam i nic nie pomaga :(
mam 16gb ramu, procesor core i7 i kartę graficzną radeon HD 8790M (tak, zainstalowałam nowe sterowniki) 
system 64bitowy win10 
Zrobiłam również test wydajności w grze, jest około 10 fps.. :( czasem skoczy do 14 czasem spadnie do 8 
Pomóżcie :(
Edit: zainstalowałam gamebooster i fps skoczyły do 30, ze spadkami do 20. Wydaje mi się ze i tak na tym sprzęcie powinnam uzyskać więcej..?

Edytowane przez wad3ra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Cruzzer napisał:

Jaki to model procesora?

no Intel Core i7, wątpię że to jego sprawka bo obserwowałam jego użycie w trakcie gry i jest znikome

 

2 godziny temu, Fisekpl napisał:

No i widzisz takie tosą te radeony

Ja mam Nvidię GTX 1060 6 GB MSI 

Nie znam się na kartach graficznych ale może w niej leży u mnie problem? Choć według wymagań gry jest lepsza niż nawet być powinna (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po karcie graficznej wnioskuje, że to laptop. Może być problem bo laptopowe odpowiedniki nie są tak wydajne jak standardowe „pctowe”. Ta i7 to prawdopobnie model, który ma obniżone napięcie w celu oszczędzania energii więc wydajność jest gorsza. Spróbuj podłączyć laptop do zasilania. Możliwe, że bez niego przechodzi w jakiś tryb „Eco” i spada wydajność. Od siebie sugerowałbym format dysku oraz zainstalowanie najnowszych sterowników. Może ktoś inny jeszcze się wypowie.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Cruzzer napisał:

Po karcie graficznej wnioskuje, że to laptop. Może być problem bo laptopowe odpowiedniki nie są tak wydajne jak standardowe „pctowe”. Ta i7 to prawdopobnie model, który ma obniżone napięcie w celu oszczędzania energii więc wydajność jest gorsza. Spróbuj podłączyć laptop do zasilania. Możliwe, że bez niego przechodzi w jakiś tryb „Eco” i spada wydajność. Od siebie sugerowałbym format dysku oraz zainstalowanie najnowszych sterowników. Może ktoś inny jeszcze się wypowie.

W dokładnym modelu procesora mam: Intel(R) Core(TM) i7-4800MQ CPU @ 2.70GHz 
Gram na podłączonym laptopie i wszelkie dodatki w systemie typu jakieś tryby eco mam powyłączane. Kurde, nie chciałabym sie bawić w format :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam format. Problem chyba lezy w sterownikach AMD. Próbowałam je pobrać ze strony a potem bezpośrednio od Della. W dwóch przypadkach w ogóle pobiera się zupełnie co innego, jakby dwa różne panele sterowania. Czasem pobiore tak że grać sie wcale nie da, a czasem pobiore takie że wraca do tych 30fps. W online działa jeszcze gorzej :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum