Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Dziwny sposób na powtarzanie napadu pacific standard w nieskończoność


TheWrogar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jakiś tydzień temu natknąłem się na gościa który zaprosił mnie na finał napadu Pacific Standard. Niby nic ciekawego, napad wykonaliśmy korzystając z samochodu pod bankiem a potem helikoptera. Ale 5 minut po napadzie zaprosił mnie znowu, również na finał. I tak jakieś 6 razy robiliśmy ten napad dzięki czemu zarobiłem grubo ponad 1mln.

Jestem ciekaw jakim cudem to robił. Szukałem trochę na necie i znalazłem sposób z wychodzeniem tuż pod koniec napadu. Możliwe że tak robił ale w tych poradnikach przywódca napadu musi dać sobie 0% a potem odegrać ten finał z kolegą który wyrówna mu straty, a ten gość działał sam i dawał każdemu po równo czyli 25%. Miał też mieszkanie najbliżej banku, te na wzgórzach.

I tutaj pytanie, czy ktoś wie co on takiego robił? Może miał jakieś haxy? Nigdy nie spotkałem się z osobą która by tak robiła więc jest to trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli masz Ruter na wyciągnięcie ręki to nic trudnego ! Wystarczy usiąść w ponton  na tylnim siedzeniu u jak dopływasz do niebieskiego kółka i ono znika wyciągasz Kabel LAN z rutera i chwile czekasz aż wyskoczy Ci komunikat ,że Haker opuścił gre i wpinasz go . I to cała filozofia

P.S zawsze Cie wyloguje ze SocjalClub i musisz sie ponownie zalogować i czekać aż Lester zadzwoni ponownie do Ciebie !

Za pierwszym razem może Ci się nie udać ale powodzenia

Edytowane przez Smietana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Smietana napisał:

Jeśli masz Ruter na wyciągnięcie ręki to nic trudnego ! Wystarczy usiąść w ponton  na tylnim siedzeniu u jak dopływasz do niebieskiego kółka i ono znika wyciągasz Kabel LAN z rutera i chwile czekasz aż wyskoczy Ci komunikat ,że Haker opuścił gre i wpinasz go . I to cała filozofia

P.S zawsze Cie wyloguje ze SocjalClub i musisz sie ponownie zalogować i czekać aż Lester zadzwoni ponownie do Ciebie !

Za pierwszym razem może Ci się nie udać ale powodzenia

I rozumiem, ze przywódca napadu również dostanie pieniądze? To trochę dziwne skoro na YT jest bardzo wiele filmów w których przywódca oddaje swoją część koledze a potem się zamieniają zamiast po prostu dać każdemu po równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Smietana napisał:

Właśnie to polega na tym żebyś z znajomym gral co tez to potrafi bo jesli ty sobie dasz jakąś pule pieniędzy to to przepada musisz miec 0 %

No a ten gość na 100% działał w pojedynkę bo, oprócz mnie, nie było tam osoby z którą robiłby cały czas ten napad. No i dawał każdemu 25% nawet sobie więc wątpie żeby ten jego hajs przepadał, to by było bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheWrogar napisał:

No a ten gość na 100% działał w pojedynkę bo, oprócz mnie, nie było tam osoby z którą robiłby cały czas ten napad. No i dawał każdemu 25% nawet sobie więc wątpie żeby ten jego hajs przepadał, to by było bez sensu.

Robiłem to z kumplem wiele razy nawet nie umiem policzyć ile . Więc wiem co Ci pisze spróbujesz to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Smietana napisał:

Robiłem to z kumplem wiele razy nawet nie umiem policzyć ile . Więc wiem co Ci pisze spróbujesz to zobaczysz

Chyba nie rozumiesz co piszę. To nie może być ten sposób z daniem sobie 0% bo nie wiem jaki jest sens robić napad dzięki któremu raz że nic nie dostaniesz a dwa że 25% łupu przepada. Gość grał sam (w sensie tylko ja byłem przez te wszystkie napady cały czas bo pozostała dwójka się zmieniała) i na pewno nie zamieniał się z nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum