Adrian08012

Już wkrótce w GTA online: motocykliści i nie tylko

1 post w tym temacie

Już wkrótce w GTA Online: MOTOCYKLIŚCI i nie tylko

link:https://pl.socialclub.rockstargames.com/news/article/52663/coming-soon-to-gta-online-bikers-and-more

Kolejna duża aktualizacja do GTA Online, Motocykliści, przynosi gorąco oczekiwaną opcję stworzenia własnego klubu motocyklowego w Los Santos, dla maksymalnie 8 graczy. Motocykliści wprowadzają nowe role – od nowo przyjętych żółtodziobów po jego prezydentów, a także mnóstwo nowej zabawy w trybach rywalizacji i współpracy. To także szereg nowych motocykli i budynków (a wśród nich siedziby klubu z własnym mechanikiem) oraz wiele okazji do ubicia niezbyt legalnych interesów. 

actual_1474295090.jpg
Praca w klubie motocyklowym jest niebezpieczna i czasem wymaga pomocy innych jego członków.

Oprócz nowych możliwości pięcia się w górę hierarchii gangu i dobijania lukratywnych interesów jako bezkompromisowy klub, aktualizacja Motocykliści zawiera też liczne nowe tryby, a także broń, style, tatuaże i opcje, które urozmaicą światek przestępczy Los Santos i Blaine County.

actual_1474295117.jpg
Skorzystaj z wertykalnie zintegrowanych możliwości wzrostu w różnych sektorach przestępczego biznesu.

W czasie gdy prezydenci klubów motocyklowych walczą o rozszerzenie swoich wpływów wśród prezesów i korporacji, zawsze pojawiają się różnego rodzaju okazje, aby zaistnieć. Uważaj na ryzykowne, ale przynoszące krociowe zyski transakcje importu i eksportu pojazdów, które już wkrótce pojawią się w Los Santos i Blaine County.

X
by ads

X
by ads

X
by ads

To był niezmiernie ekscytujący rok dla GTA Online. Aktualizacja Więcej zbrodni i finansówprzyniosła nowe, ciekawe możliwości pracy oraz ekskluzywne biura dla prezesów chcących zaryzykować wszystko i piąć się w górę przestępczej hierarchii w LS. Nowe tryby adwersarza takie jakPoniżej pasa czy Zamiana miejsc dodały nowy ekscytujący wymiar do rozgrywek drużynowych.Karkołomne wyczyny wyniosły wyścigi kaskaderskie na nowy poziom dzięki fantastycznym nowym trasom i pojazdom, a narzędzia kreatora pozwoliły niezwykle kreatywnej społeczności tworzyć i udostępniać własne wyścigi kaskaderskie – teraz i w przyszłości.

Ogrom dostępnych opcji podkreślają też cotygodniowe promocje w GTA Online. Czekajcie na nie także jesienią &ndash już wkrótce będzie możliwość zdobycia dodatkowych GTA$ i RP za wybrane aktywności. Do tego ciekawe rabaty i nowe cotygodniowe Wyścigi kaskaderskie premium.

Edytowano przez Adrian08012

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ★WeeD★
      Siema.
      Wie ktos moze jak zmienic to ze obok kasy ktora mamy w banku a ta co mamy w gotowce pokazywaly sie obok tego podpisy?WIdze ze niektorzy ludzie tak maja a nie wiem jak to zrobic  Help
    • Przez Dawio89
      Witam, dzisiaj ukończyłem całą fabularke na ps4, i nie otrzymałem osiągnięca za ostatnią misje, za odkrycie prawdy o bradzie(to akurat ponieważ pominąłem kawałek), oraz mam 52 lvl na gta online i nie dostałem trofea szczebel po szczebelku (za 50 lvl). O co może chodzić ?
    • Przez Smietana
      Mam pytanie czy idzie w jakiś sposób usunąć działalność Klub Motocyklowy 
      Z góry dziękuje za odpowiedz wszystkich zainteresowanych tym tematem !