Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Problem z pieniędzmi w GTA Online


Jcoob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nazywam się Kuba

Mam pewien problem z kontem GTA Online. Mając 3,5 miliarda $ wyskakuje mi okienko z powiadomieniem o niewystarczających środkach by zapłacić rachunki za posiadłości. Także gdy dzwonię do Mors Mutual i wybieram zniszczony pojazd który chciałbym odkupić wyskakuje mi komunikat ,,UWAGA  Twoje saldo konta jest niewystarczające. Odwiedź sklep aby kupić Sharkcard.". Także mechanik nie odpowiada na moje telefony. Jak dzwonię do Lestera to pokazuje się taki sam komunikat ja przy Mors Mutual. Nigdy nie używałem modów ani nie dostawałem pieniędzy od moderów. Nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie jak pozbyć się tego problemu. Z góry dziękuję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cruzzer napisał:

masz 3,5 miliarda

może sharki kupował? 

@Jcoob takie są R* servers

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2017 o 14:06, Jcoob napisał:

Witam

Nazywam się Kuba

Mam pewien problem z kontem GTA Online. Mając 3,5 miliarda $ wyskakuje mi okienko z powiadomieniem o niewystarczających środkach by zapłacić rachunki za posiadłości. Także gdy dzwonię do Mors Mutual i wybieram zniszczony pojazd który chciałbym odkupić wyskakuje mi komunikat ,,UWAGA  Twoje saldo konta jest niewystarczające. Odwiedź sklep aby kupić Sharkcard.". Także mechanik nie odpowiada na moje telefony. Jak dzwonię do Lestera to pokazuje się taki sam komunikat ja przy Mors Mutual. Nigdy nie używałem modów ani nie dostawałem pieniędzy od moderów. Nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie jak pozbyć się tego problemu. Z góry dziękuję.

Teraz to się będzie działo bo jesteś na tapecie Rockstar. Wielki płacz i ban globalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

Jeżeli wyskakuje ci okienko z powiadomieniem o niewystarczających środkach by zapłacić rachunki za posiadłości, mechanika itd. a masz miliardy $ w grze, to rozwiązanie jest jedno.

Musisz tym samym lub innym modem usunąć całą kasę do 0$ w banku oraz do 0$ w kieszeni i dopiero kolejne zarobione pieniądze będą widoczne przez grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wystarczy poszukać na forum dużo osób miało z Tym problemy pomaga wpłacenie całej gotówki do banku w tedy wszystko działa musisz mieć całą kasę w banku a gotówki przy sobie 0 w tedy wszystko ładnie działa 

tyle ze jak wplacisz na raz 3,5 miliarda to na bank dostaniesz bana wiec tak jak kolega wyżej napisał usunięcie gotówki do zera i albo dodanie jej prosto do banku albo normalne zarabianie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum