Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem z GTA V mianowicie gta po uruchomieniu uruchamia się w trybie okna gdy klikam ALT+Enter gra włącza się w pełnym ekranie ale natychmiast się minimalizuje i za każdym razem jak klikam na nią na pasku maksymalizuje się i automatycznie minimalizuje. po wejściu w ustawienia grafiki (całyczas w trybie okna ) gra pokazuje rozdzielczość 800x600 pełny ekran ale gra działa w trybie okna w 1920x1080. próbowałem zmieniać ręcznie ale w notatniku również jest wpisane fullhd

( Sterowniki aktualne (nawt przeinstalowałem na nowe) tryb zgodności z win7 w ogóle się nie włącza tryb online czekam i czekam i nic tylko ładowanie, jako administrator też nie działa przez geforce experience również nie działał fullscreen )

spec:

cpu :4690k 4.9ghz

gpu :gtx 960 4gb w3

mb;z97 pro 4

ram:16gb

os; WIN 10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem prawie taki sam problem dziś na forum, próbowałem wszystkiego i przed chwilą udało mi się ten problem rozwiązać.

W panelu sterowniczym zintegrowanej grafiki intel zmieniłem opcje skalowania. Wcześniej miałem zaznaczone "Zachowaj skalowanie wyświetlacza" i przestawiłem na "Skaluj pełny ekran".

Co ciekawe od tej pory mogę wreszcie zmieniać rozdzielczość a gra uruchamia się normalnie. Mój problem dotyczył laptopa, jeśli grasz na stacjonarce spróbuj pogrzebać w ustawieniach wyświetlania twojej karty.

Edytowane przez Cerndos
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Full screen / pełny ekran GTA 5

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum