Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC


W1ttmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ty już skilla pokazałeś Demik jak umiesz tylko z glitcha zabijać,

więc drogie dziecko zamilcz i nie pogrążaj się już więcej ?  A jak chciałeś się za to odgryźć to sorry, ale coś ci nie wyszło ? No i wasz capo Kvcuuu, który zasuwa wyłącznie na czitach, bo przecież bez nich nie potrafiłby nikogo zabić. Tak więc reasumując, szukajcie kolegów gdzie indziej, a najlepiej w realnym świecie, bo z tego wynika, że ich brak i waszym życiem jest tylko GTA. Bez odbioru ?

PS Kvcuu - kiedy kolejny lvlup kupujesz? 

kvcu.png

Edytowane przez W1ttmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo  x_XSatanX_x to akurat nie ja, mnie tam w ogóle nie było :) Poza tym musiał tam jakoś dojechać, żeby nie dostać po drodze, bo jak wiadomo czołgi przyciągają jak magnes. Zresztą w dalszej części widać, że ją wyłączył, by specjalnie nagrać to jak ginie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pedalstw" w GTA jest wiele, nie będę publicznie wymieniał, co nimi jest a co nie, pozostawię to subiektywnej ocenie ? poza tym tak jak napisałem wyżej, kolega miał przyzwany czołg, odrodził się w dość znacznej odległości od tego miejsca, w którym da się zrobić ten glitch, więc żeby nie dostać po drodze włączył sobie tryb pasywny, po czym dojechał na miejsce, wyłaczył  ten tryb i poszedł nagrać jak zostaje zabity w "pedalski" sposób, dziękuję za uwagę, dobranoc ? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No witam

Szukam jakiejś ekipy do napadów która nie odpuszcza od razu po pierwszej porażce.

Oczywiście na inne akcje też jestem odwarty

Jednak z powodu pracy i rodziny mogę z wami działać od tylko poniedziałku do czwartku w godzinach około 20-23

Social Clab:  CH0RNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Drogie dziecko. Jak masz pier... głupoty to lepiej zamilcz i rób "karierę" w ekipie 9thc, gdzie większość to typki ze ściągniętym modmenu. Nigdy u nas nie byłeś i nie będziesz, a twoje próby odgryzienia się za posty pod tematem ekipy 9thc są tak nieudolne jak tok twojego rozumowania. A tak poza tym to polecam czytanie ze zrozumieniem, choć w twoim przypadku na edukowanie się jest już za późno, bo do tego pustego łba nic mądrego już raczej nie wejdzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grzeczniej dziecko bo właśnie pokazujesz swój jakże wysoki poziom, wystarczy popytać tych co u was byli a widzę że regularnie wyrzucasz ludzi, więc nawet nie mam zamiaru być w ekipie gdzie wywala się ludzi bez powodu a jedyne zajęcie to glitchowanie Bogdana ? (wytłumacz mi różnice między modmenu a celowym używaniu glitcha w celach zarobkowych, bo z tego co wiem to obie metody łamią regulamin użytkowania) a jakoś nie widziałem żeby ktokolwiek miał tam modmenu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o kvcuu, który to wszystko zaczął? Wyleciał za lvl up i nie mógł pogodzić się z tym faktem, dlatego też rozpoczął tą całą gównoburzę. I wiesz co, najlepsze jest to, że nadal mu nie przeszło i chciałby u nas być, ale nie może ? Hipokryzja w czystej postaci ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum