Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Rekomendowany post

Siemano Jak w temacie szukam każdego chętnego gracza Gta V na PC do wspólnej gry. Chodzi mi o uzupełnianie zasobów, sprzedaży towaru, robienie napadów czy też "bawienie się" w trybach adwersarza itd. Nie obchodzi mnie twój level czy masz 10 czy 100. Mój nick na SC: JaroNata69 i aktualnie mam 90 lvl, jakby kogoś to interesowało. Wszyscy chętni zapraszać i oczywiście nie chodzi mi tylko o pomoc dla mnie, np w uzupełnianiu zasobów, ale dla tych osób które posiadają wytwórnie, bunkier także chętnie pomogę. Widzimy się w grze!

Edytowano przez BaronSamedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam cię do naszego serwera, tu możesz poczytać więcej o nas: 

Jeśli pasują Ci nasze warunki, to wbijaj! Po co się dzielić, jak można razem coś zdziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×