Skocz do zawartości
Namo

pecet Dane osobowe TypowyGraczPL

Recommended Posts

Kolejna kupa głupot wystękanych przez kafelkarza. Ciekawe kiedy zorientuje się, że JAILBRAKE NA PS3 CUSTOM FIRMWARE REBUG oraz INSTALACJA MULTIMAN NA PS3 JAILBROKEN jest przestępstwem ściganym z urzędu na podstawie art. 287 Kodeksu Karnego oraz cywilnie z art. 118 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Żaden serwis w Polsce czy UK nie podejmie się przerobienia konsoli PS3 w obawie przed konsekwencjami prawnymi a Grzesiu na swoim kanale pokazuje i zachęca do popełnienia przestępstwa. Myślał, że jak odpali kanał na jakąś Daniella Leavers z Wielkiej Brytanii to uniknie konsekwencji. Wszystko fajnie dopóki jest się anonimowym ale od 5 października 2016 już wiadomo pod jakim adresem powstały materiały za które można dostać czapę. Co za debil :-) Nie zdziwię się jeśli te filmy lub kanał znikną za jakiś czas :-)

• Lubię to 2

@DyzV3rt typowykafelkarz nie ma 700 zł żeby zapłacić jednemu grafikowi za robotę a co dopiero żeby mi sprawę zakładać. Musiałby dorobić piątego benkarta tej grubej matronie żeby social był wyższy.

• Lubię to 1

Widziałem te jego filmy i tak patrze na jego kanał i od miesiąca nic nowego nie wstawił chyba poszedł do kopalni zarabiać na sprawę ale szczerze to co on teraz robi to mnie nie obchodzi taki mocny był chwalił sie artykułami paragrafami itd. a na razie jak widać zniknął z yt nie wiem po co to nagrywał chyba uznał że tymczasowo nie ma szans i sprawa na razie ucichła

Przed chwilą, Namo napisał:

@DyzV3rt on chciał "dramę" zrobić. Liczył na to, że nagram o nim filmik na kanale Ekipa Toster i ktoś więcej dowie się o jego istnieniu i jakiś sub mu wpadnie.

ale na szczęście mu się nie udało jedyne co uzyskał przez to to hejt przez od wielu ludzi ale też nie wszyscy go hejtowali tylko jego wierni widzowie o ile takich ma pisali takie komentarza  Typowe spalone tosty.  itd oraz niektóre wulgarne ale już nie ważne nie udało mu się chłopak się załamał i nie nagrywa xD

Po tym się zorientowałem o co mu chodzi to tekst na jednym filmiku: "nagrywam filmik bo to jedyna metoda kontaktu z Namo". Ujebał mu się plan i go realizował z nadzieją, że spotka go coś więcej niż hejt.

• Lubię to 1

Leci sobie 3-ci miesiąc a policja za obrażanie kafelkarza i jego anglojęzycznej karyny nadal mnie nie wyprowadziła w kajdankach o 6 rano. Pozwu w skrzynce na listy też nie znalazłem a filmy o mnie zniknęły z jednego i drugiego kanału. Cisza przed burzą czy pani mecenas wytłumaczyła imbecylowi, że pierdoli?

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Theboncur
      Sell Konto Gta V 215lvl więcej Info Pv
      Płatność : Skiny CS:GO, PSC
    • Przez OffenS
      Moduje konta wyłącznie na max.
      To znaczy : 
      120lvl 
      Max statystyki,
      Odblokowane wszystkie tatuaże, ubrania, bronie itp...
      Wykonane wszystkie skoki kaskaderskie, 
      Dorzucam 100mln na koncie bankowym,
      Moduje wyłącznie konta social club (Steam odpada), 
      Cena 50 zł psc! 
      Mogę również przyjąć zapłatę w skinach do csa. 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.