Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam pytanie mój syn ma zainstalowaną grę proste pytanie czy na jednym komputerze jedna gra może być dwóch niezależnych użytkowników graczy ? tzn syn gra swoje na swój sposób ma tam swoje osiągnięcia a ja sobie ale to musi być niezależne od siebie ? 

Bardzo proszę o podpowiedz bo nie możemy nigdzie znaleźć rozwiązania.....

Bardzo dziękuję za wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

1 minutę temu, antekOOO napisał:

Dzięki za szybką odpowiedz ! drugie konto mam stworzyć w Social Club ?? i tam potem muszę aktywować ten sam klucz gry ? 

Tak drugie konta na SC ale nie tym samym kluczem. Jedno konto to jeden kod więc trzeba zakupić drugą kopie gry lub sam klucz na G2A.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Tak drugie konta na SC ale nie tym samym kluczem. Jedno konto to jeden kod więc trzeba zakupić drugą kopie gry lub sam klucz na G2A.

Achaaa !! a więc teraz wszystko jest jasne dzięki jeszcze raz za odpowiedz! 

a ta druga opcja to nie działa tak do końca ponieważ stworzyliśmy inną postać wszystko na nowo ale ta nowa postać miała wszystkie pieniądze co postać syna należała do tego samej ekipy..

Czyli teraz wiadomo kolejny klucz do gry i konto w Social Club...

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, antekOOO napisał:

ok i co dalej ? 

to może lepszy sposób nawet ? Syn miał by jedną postać a ja swoją 

Pieniądze przechodzą na inną postać tylko wtedy kiedy są w banku :) Gdy je wypłacisz to już ich nie będzie na drugiej postaci :)

Tak samo jak tworzysz nową postać to wyskakuje komunikat Postać 1 ma [jakiś lvl] czy chcesz przełożyć na drugą czy jakoś tak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, antekOOO napisał:

ok i co dalej ? 

to może lepszy sposób nawet ? Syn miał by jedną postać a ja swoją 

Po wypłacie pieniędzy z banku dostępne są tylko na jednej postaci. Druga postać zarabia sama na siebie.

Edytowane przez Cruzzer

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KubekBezUszka napisał:

Pieniądze przechodzą na inną postać tylko wtedy kiedy są w banku :) Gdy je wypłacisz to już ich nie będzie na drugiej postaci :)

Tak samo jak tworzysz nową postać to wyskakuje komunikat Postać 1 ma [jakiś lvl] czy chcesz przełożyć na drugą czy jakoś tak to wygląda :)

Dobrze w takim razie jutro próbujemy !! dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec mamy jeszcze jedno pytanie otóż.. moja poprzednia postać nazywa się Antek_171 po stworzeniu nowej postaci nazwaliśmy ją Piotrek o po zapisaniu była początkowa misja i po sprawdzeniu było tam napisane Antek_171 mimo że nazwaliśmy tą  nową postać Piotrek i ta nowa postać była w tej samej ekipie co ta poprzednia postać(syna) hymn ? może coś nie tak robimy ? 

Pozdrawiamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, antekOOO napisał:

może coś nie tak robimy ?

Imię postaci nie ma znaczenia i jest tylko wykorzystywane przy jej wyborze. Na sesji nick jest taki jak na SC więc obie postacie mają nick Antek_171. Co do ekipy to dotyczy ona obrębu całego konta więc obie postacie są w tej samej.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cruzzer napisał:

Imię postaci nie ma znaczenia i jest tylko wykorzystywane przy jej wyborze. Na sesji nick jest taki jak na SC więc obie postacie mają nick Antek_171. Co do ekipy to dotyczy ona obrębu całego konta więc obie postacie są w tej samej.

czy defakto muszę założyć konto na SC i mieć nowy klucz do gry tak ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, antekOOO napisał:

czy gdzieś na polskich stronach można zakupić online sam cd key do tej gry ? 

Można. https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-global-i10000000788017?___store=polish

Ewentualnie możesz kupić rosyjski klucz i aktywować używając VPN’a. Poradnik jest na forum. https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-ru-cis-i10000000788015?___store=polish

Edytowane przez Cruzzer

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum