Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, cedric9115 napisał:

wysyłasz poniżej 2k

Nie wyślę ci 2,5k bo wyrwiesz bana

Dociera to do ciebie?

Wiesz dlaczego od 1,5 roku nie było żadnego bana za moje money lobby? bo nie lecę na urwę i zanim coś zastosuję to wcześniej testuję.

6 minut temu, cedric9115 napisał:

udostępnić konta na steamie?

Twoje konto steam dla mnie jest warte gówno. To tak jakbyś mi nie chciał podać kamienia z lasu.

7 minut temu, cedric9115 napisał:

Dobrze wiesz

że z gówniakami usraliście sobie jakieś teorie na sesjach które jakbyście wprowadzili to wybanowało by was w pień.

  • Haha 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cedric9115 napisał:

jest takie ograniczenie

Nawet jakby było to co to zmienia? Tu były gówniaki co sterczeli na money lobby godzinami i ledwo 50k zebrali. Inni zaś dziękowali za udany drop 100 mln i usuwali postać sypiącą ze znajomych po jednym dniu.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Namo napisał:

Nawet jakby było to co to zmienia? Tu były gówniaki co sterczeli na money lobby godzinami i ledwo 50k zebrali. Inni zaś dziękowali za udany drop 100 mln i usuwali postać sypiącą ze znajomych po jednym dniu.

Trzeci raz korzystam z money lobby w przeciągu 1.5 roku i nie miałem nigdy problemów. Fakt, że tym razem idzie to dużo wolniej, bo udawało się w ciągu godziny zebrać te 100mln, ale wiem, że to jest z winny działania serwera. Zadowolony byłem za każdym razem :>

1 godzinę temu, cedric9115 napisał:

U mnie w lesie rosną drzewa a nie kamienie ale okej... 

Kolejny raz Pan pokazał że dobrze wie że jest takie ograniczenie, a mówi że nic Panu nie wiadomo.

Mniejsza o to, mam już wystarczający materiał dowodowy. żegnam

Cieszymy się, że masz las, ale nikogo nie obchodzi co ci w nim rośnie... Zbierasz dowody na osobę do której sam się zgłosiłeś o dofinansowanie w GTA, współczuje wszystkim, którzy ci w życiu wyciągną pomocną dłoń...
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Toczii napisał:

Mam problem bo byłem na sesji około 10 min i wyszedłem a teraz mi pokazuje że konto jest niedostępne co mam zrobić?

Kurwa trudne pytanie, ale spróbuję odpowiedzieć. Hmmm...

Sam nie wiem... Czekać aż będzie dostępne?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stachuxxx napisał:

Witam długo trzeba jeszcze czekać na zaproszenie na Socialclub ? aby dołączyć do sesji ? 

Ustalamy nową zasadę dla Wszystkich!
Każda osoba, która się zapyta ile jeszcze trzeba czekać na zaproszenie zostaje automatycznie przeniesiona na koniec kolejki!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gal_Anonim napisał:

Ustalamy nową zasadę dla Wszystkich!
Każda osoba, która się zapyta ile jeszcze trzeba czekać na zaproszenie zostaje automatycznie przeniesiona na koniec kolejki!

nie zesraj sie. zastanawiam sie czemu lizesz dupe temu chamowi namo

Edytowane przez kanapeczka827
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kanapeczka827 napisał:

nie zesraj sie. zastanawiam sie czemu lizesz dupe temu chamowi namo

No generalnie mały gówniaku ciągły spam z zapytaniem "Eeeeeeeee Namo Ile jescze musze czekać na zapro !?" 

To też byś takie coś wprowadził i nie skacz bo cię buty wyprzedzą :)

ps: On nie liże dupy tak jak ty swojemu ojcu tylko pomaga :)

Edytowane przez KubekBezUszka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum