Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

ja skacze? ha ha ha jedyne osoby ktore to robia to namo i jego lizydupy. Czyli nie mozna sie nawet zapytac tylko od razu trzeba wyzywac. ciesze sie ze nie kupilem ani lvlup'a ani money lobby u tego chama. ty i inni nasladujecie go jak jakies bostwo. nie rozumiem dlaczgo piszesz gowniaku. a moze dlatego bo twoj bog namo tak pisze do kazdego kto sie zapyta o cos?

Edytowane przez kanapeczka827
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kanapeczka827 napisał:

nie kupilem ani lvlup'a ani money lobby

2 minuty temu, kanapeczka827 napisał:

nie kupilem ani lvlup'a ani money lobby

2 minuty temu, kanapeczka827 napisał:

nie kupilem ani lvlup'a ani money lobby

To na chuj tu siedzisz trzykrotny jąkało? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kanapeczka827 napisał:

ja skacze? ha ha ha jedyne osoby ktore to robia to namo i jego lizydupy. Czyli nie mozna sie nawet zapytac tylko od razu trzeba wyzywac. ciesze sie ze nie kupilem ani lvlup'a ani money lobby u tego chama. ty i inni nasladujecie go jak jakies bostwo. nie rozumiem dlaczgo piszesz gowniaku. a moze dlatego bo twoj bog namo tak pisze do kazdego kto sie zapyta o cos?

Jak się nie podoba to zacytuję klasyka !

"Wypierdalaj za bramę raz!"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gal_Anonim napisał:

To na chuj tu siedzisz trzykrotny jąkało? 

nie moja wina ze ta strona to szambo.

siedze tu i sie smieje jak smutne zycie musicie miec, ze obraliscie sobie za bozka takiego chama i prostaka jak namo.

a jeszcze bardziej sie smieje jak lizecie mu dupsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kanapeczka827 napisał:

nie moja wina ze ta strona to szambo.

Nie strona, tylko masz chujowy drewniany internet 

1 minutę temu, kanapeczka827 napisał:

siedze tu i sie smieje jak smutne zycie musicie miec, ze obraliscie sobie za bozka takiego chama i prostaka jak namo.

a jeszcze bardziej sie smieje jak lizecie mu dupsko :)

A ja się śmieję z Twojego debilizmu. Poza tym kto tu nie ma życia? To nie ja siedzę na forum usługi z której nie korzystam, bo nie mam żadnych innych ciekawych zajęć xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gal_Anonim napisał:

Nie strona, tylko masz chujowy drewniany internet 

A ja się śmieję z Twojego debilizmu. Poza tym kto tu nie ma życia? To nie ja siedzę na forum usługi z której nie korzystam, bo nie mam żadnych innych ciekawych zajęć xD

ja nie mam zycia? czy ja kupilem money lobby ktore sypie 2k na minute? :)

internet mam dobry, mi wystarcza te 100Mb/s

a i nie siedze na tym forum caly czas. wchodze tu raz w tygoniu. uwierz mam duzo ciekawsze zycie niz siedzenie tutaj z toba czy twoim przyglupim mentorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Fraglez napisał:

@Namo Mam pytanie. Dostałem kicka z Money Lobby u ani za to że wszedłem do jej czołgu i od razu kick ze znajomych :(.

Czy jest szansa żebym dostał ponowne zaproszenie ? Obiecuje że to się już nigdy nie powtórzy.

Mój nick to Fraglez

Co mam cię kłamać nie dostaniesz zapro chyba,że kupisz drugi raz money lobby choć bardziej Ci polecam Level Up

10 minut temu, kanapeczka827 napisał:

ja nie mam zycia? czy ja kupilem money lobby ktore sypie 2k na minute? :)

internet mam dobry, mi wystarcza te 100Mb/s

a i nie siedze na tym forum caly czas. wchodze tu raz w tygoniu. uwierz mam duzo ciekawsze zycie niz siedzenie tutaj z toba czy twoim przyglupim mentorem

Spoko internet Ci daruję...

Ale ty masz tak ciekawe życie,że asz nie pewnie typowy gówniak lat 13,któremu dopiero pierwsze włosy na mordzie urosły i myśli,że jest dorosły.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wszystko rozumiem, ale dlaczego każdy kto się spyta o czas czekania na moneylobby jest wyzywwany? xD

Niektórzy są tu pierwszy raz i nie wiedzą jak to działa (Szczególnie, że w opisie jest napisane, że czas oczekiwania na zaproszenie do znajomych to kilkanaście minut, co może ich zmylić). Jak was denerwują takie pytania nikt wam nie każe na nie odpowiadać. Można nic nie pisać i może znajdzie się jakakolwiek życzliwa osoba na tym forum i pomoże.

Szczególnie mnie dziwi fakt, że ci ludzie są wyzywani za to, że oczekują, że usługa, którą kupują będzie zgodna z opisem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bywdan69 napisał:

No ja wszystko rozumiem, ale dlaczego każdy kto się spyta o czas czekania na moneylobby jest wyzywwany? xD

Niektórzy są tu pierwszy raz i nie wiedzą jak to działa (Szczególnie, że w opisie jest napisane, że czas oczekiwania na zaproszenie do znajomych to kilkanaście minut, co może ich zmylić). Jak was denerwują takie pytania nikt wam nie każe na nie odpowiadać. Można nic nie pisać i może znajdzie się jakakolwiek życzliwa osoba na tym forum i pomoże.

Szczególnie mnie dziwi fakt, że ci ludzie są wyzywani za to, że oczekują, że usługa, którą kupują będzie zgodna z opisem.

Pozdrawiam.

Powiem tylko tyle czytanie komentarzy nie boli i gdyby taka osoba mogła poczytać komentarze,które są wyżej i na poprzednich stronach to wszystko zobaczy :)

Edytowane przez KubekBezUszka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KubekBezUszka napisał:

Powiem tylko tyle czytanie komentarzy nie boli i gdyby taka osoba mogła poczytać komentarze,które są wyżej i na poprzednich stronach to wszystko zobaczy :)

No tak, ale mimo wszystko zamiast wyzywać można olać takich ludzi. Można to porównać do pracy w sklepie gdzie mało rozgarnięci ludzie sie pytają o oczywiste rzeczy, albo pytają się o coś co jest napisane na opakowaniu. Wyobraź sobie, że pracujesz w takim sklepie i potencjalny klient zadaje głupie pytanie to jak by wyglądał taki sklep gdzie obsługa na takie pytania reaguje tekstami typu "Srałeś dziś?"; "Kolejny debil" itp.

Może warto poprostu nic nie pisać i taka osoba poprostu sama dojdzie do tego żeby poczytać komentarze.

A wogóle najłatwiej by było gdyby Namo edytował opis usługi i napisał ile naprawde aktualnie się czeka na zaproszenie

Edytowane przez bywdan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bywdan69 napisał:

aktualnie się czeka na zaproszenie

Pasowałoby, bo gówniaki w wieku szkolnym to najbardziej zabiegana grupa społeczeństwa, ich czas jest naprawdę cenny. Muszą sobie dokładnie planować żeby nie przegapić jakiegoś patostreama z Torunia, meczyku w cs:go i jeszcze lekcje odrobić. 

2 godziny temu, bywdan69 napisał:

jest napisane, że czas oczekiwania na zaproszenie do znajomych to kilkanaście minut

Tak, może zmylić szczególnie jeżeli gówniak nie przeczyta napisu na samej górze opisu Money Lobby.

2 godziny temu, bywdan69 napisał:

może ich zmylić

Szczególnie jak się czyta to co się chce czytać.

2 godziny temu, bywdan69 napisał:

są wyzywani za to, że oczekują

Gówniaki zazwyczaj wymyślają sobie swój przebieg i zasady odbywania się money lobby. Później mają problem bo okazuje się, że jednak jakiś regulamin i opis to reguluje a nie ich wyobraźnia.

15 godzin temu, Fraglez napisał:

Dostałem kicka z Money Lobby u ani za to że wszedłem do jej czołgu i od razu kick ze znajomych

Prosty przykład powyżej jak gówniak ma w dupie regulamin którego zapewne w ogóle nie czytał.

16 godzin temu, kanapeczka827 napisał:

mam duzo ciekawsze zycie

Może i ciekawe ale biedne skoro za dwie dychy kupujesz pinindz do gry komputerowej.

16 godzin temu, kanapeczka827 napisał:

chama i prostaka

Jakbym bym filozofem i niezwykłej kultury to bym zapowiadał pogodę w TVN albo został poetą kurwa. Jedyne co mi zostało to spamić internet i sprzedawać wirtualne właściwości do gier. Jak miałem największy w Polsce sklep z kontami Rapidshare top myślisz, że byłem miły dla cymbałów co okradali właścicieli praw autorskich?

16 godzin temu, kanapeczka827 napisał:

czemu lizesz dupe temu chamowi namo

A czemu mają to robić z tobą, dlaczego mieli by przyznać ci rację, dlaczego mieliby się zgadzać z twoimi wypowiedziami? Jesteś nikim, do niczego nie doszedłeś, nic nie potrafisz i tłumaczysz się, że masz

16 godzin temu, kanapeczka827 napisał:

duzo ciekawsze zycie niz siedzenie tutaj

a w rzeczywistości to gówno prawda. Nie masz nawet kumpli którzy za darmo sypnęli by ci hajs w GTA Online a na sc masz ich tylko pięciu.

16 godzin temu, kanapeczka827 napisał:

ciesze sie ze nie kupilem ani lvlup'a ani money lobby u tego chama

Też się cieszę, bo było by trudno to zrealizować czytając jakie niedojebanie reprezentujesz.

16 godzin temu, kanapeczka827 napisał:

ta strona to szambo

a ty lubisz siedzieć w gównie więc moczysz się w nim

16 godzin temu, kanapeczka827 napisał:

raz w tygoniu

? Serio, lubisz zapach kupy?

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BARTOW231 napisał:

paypal zwrócił mi hajs

Ja po świętach z PayPal wypłaciłem 9 843 zł więc mam w dupie twoje dwie dychy gówniaku.

Proszę cię tylko o jedno, nie rób kurwy z interpunkcji języka polskiego. Oprócz tego pomyliłeś również wątki, ale tak już mają cymbały co czytać nie potrafią.

  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BARTOW231 napisał:

Hahhahahahah wypłaciłeś, a mi paypal zwrócił hajs Polaku robaku na twoje forum leci petarda, elooo

Musisz tu prezentować swoje niedojebanie?

2 minuty temu, FilippoEnigma napisał:

Czemu zostałem wyrzucony z Money Lobby? Jedyne co zrobiłem to poszedłem delikatnie do przodu w kierunku czołgu.

To nie tamat o ML. A wyleciałeś pewnie za 5 punkt regulaminu lub było za dużo osób.

  • Haha 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FilippoEnigma napisał:

Czemu zostałem wyrzucony z Money Lobby?

Bo nie potrafisz czytać, piszesz o Money Lobby w wątku i Level Up.

8 minut temu, BARTOW231 napisał:

mi paypal zwrócił hajs

Nie zwrócił, kłamiesz albo masz bujną wyobraźnie.

kłamca.png

2 minuty temu, FilippoEnigma napisał:

nie widziałem

Nie zauważyłeś też, że spamisz niewłaściwy wątek. Lecisz ze znajomych konta sypiącego.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 lipca 2017? Ale spoko, weź sobie to 21,92 PLN, mi to nic nie zmieni a ty przynajmniej coś zjesz ciepłego :-) bo w tej Holandii na emigracji musi wam być ciężko :-)

10 minut temu, BARTOW231 napisał:

Polaku robaku jebany

Wyjechał nieudacznik robić u niemców i Polak to robak dla pana z zachodu. Niezłe spierdolenie umysłowe, taki panicz a podnieca się dwiema dychami.

  • Lubię to 1
  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum