Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Mikołaju, mam nadzieję że rozlicza się Pan z Urzędem Skarbowym, gdyż Pańska działalność została zgłoszona do weryfikacji tam, jak również w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Katowicach.
Następnym razem proponuję zastanowić się dwa razy przed wysłaniem spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, set napisał:

Pańska działalność została zgłoszona do weryfikacji tam

Nie pierwszy raz. Pierwszy gówniak który wysłał anonima do US, PiH i Komendy Powiatowej Policji w Żywcu argumentował moją działalność jako nielegalną gdyż przez moje modowanie hajsu w GTA Online

Cytat

gra traci sens.

Czujesz to kurwa? Trochę było śmiechu z dochodzeniowcem z sekcji gospodarczej, teraz  każdy kolejny donos ląduje w niszczarce. Nie będziesz mi frajerze pisał ile mam się

21 minut temu, set napisał:

zastanowić

a spam będę ci wysyłał ile chce a ty możesz co najwyżej kliknąć "Zgłoś spam". Nic więcej zrobić nie możesz cymbale, gdybyś mógł to zostałbyś objęty programem świadka koronnego w mojej sprawie a pozostaje ci tylko pisać pogróżki o donosach.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Oczko napisał:

jebana zawistna, zazdrosna kurwo

Właśnie po tym poście myślałem a co tym typkom chodzi, to już nie pierwszy raz jak ktoś pyta o rozliczenia z US. Skoro pyta to pewno ma z tym do czynienia, ludzie serio nie składają deklaracji z dochodów? Skoro typek na to najeżdża to pewno sam leci w chuja. Mam firmę od 2007 roku i do głowy by mi nie przyszło żeby coś ukryć, rozumiem jak ktoś zarobi 3000 zł miesięcznie na lewo to musi ukrywać bo z tej kasy mu gówno zostaje jakby się rozliczył. Mając firmę te duże dochody pozwalają rozwijać działaność, jak ja mam pokazać się przyszłemu kontrahentowi jak będę na zero albo na minusie? Przecież ja mam dwa nowe auta w leasing, nikt mi by ich nie dał jakbym ukrywał dochód, ja pierdole. W tym roku chcę kupić ciężarówkę za pół miliona w leasing, przecież muszę mieć dochód kurwa, kto mi go da jak będę leciał w chuja i deklarował, że nic nie zarabiam żebym nie musiał płacić podatków? Jebane cebularskie myślenie. To co zarabiam wieczorkami na Money Lobby to ledwo jest 5% mojego dochodu.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum