Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i mam pytanie nie potrzebuje odrazu po 400 mln ale trochę bym przygarnął czy Namo jest możliwość zapłacenia 12 zł psc (11,99) za około  ? jest to połowa jak coś to mam nadzieję że się dogadamy jak już zgarnę te mln kicknij mnie albo postaw money lobby na 30 min itp ... :) Niemam więcej i w najbliższym czasie nie zgarnę bo Wiedzmin był na promocji :P 

Nawet 30 starczy nie chcę dużo po prostu bida jest i przydało by się coś mieć jak teraz promocje do 12 czerwca ...

Na moim koncie "MyPaysafecard" znajduję się 11,99 :P wiec tyle mogę zapłacić za jakieś mln-y  :) Najlepiej tak jak pisałem postaw sesije na 20 min i tyle wiecej nie chce :) Mam nadzieję że pozytywnie to rozpatrzysz :)

I przez te 20 mln ile naleci tyle naleci ;)

Edytowane przez mYmek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mYmek napisał:

kultury to cię nie nauczyli

Nie, jak była wycieczka do muzeum to byłem chory.

9 godzin temu, mYmek napisał:

nie potrzebuje odrazu po 400 mln

Jakie 400 mln? Nie dość, że nie potrafisz czytać to jeszcze jesteś bezczelny.

9 godzin temu, mYmek napisał:

przez te 20 mln ile naleci tyle naleci

Więc wypierdalaj.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bezczelny ? W jaki sposób powiedz mi to ty wylatujesz z mordą na start ... Z czytaniem problemów nie mam jednak ty źle to rozumiesz + na przyszłość czytaj uważnie i ze zrozumieniem ponieważ to było pytanie na które można odpowiedzieć nie ponieważ przyjmujemy dotację za jedynie 5 euro ... A nie na start masz problemy idio*o {" wsadź sobie w dupę swoje 11,99. "}

Edytowane przez mYmek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mYmek napisał:

Z czytaniem problemów nie mam

Masz problem z czytaniem, na Money Lobby sypię po 100 mln a nie

9 godzin temu, mYmek napisał:

po 400 mln

Gówniak co nie potrafi czytać chcę abym

8 minut temu, mYmek napisał:

czytaj uważnie i ze zrozumieniem

9 minut temu, mYmek napisał:

przyjmujemy dotację za jedynie 5 euro

To może pójdziesz do Biedornki i zapytasz czy możesz zapłacić za połowę paczki czipsów bo masz tylko 2 zł zamiast czterech? Pani na kasie odpowiedziała by "nie, mamy czipsy tylko za 4 zł" ale my nie jesteśmy w biedronce cymbale. Więc wypierdalaj i wsadź sobie w dupę zwoje 2 zł .... tfu 11,99 :-)

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NamoNwm ile ty masz lat (stawiam z 24) to zachowuj się jak na swój wiek a nie jak jebana gimba ... Gościu i mówisz że ja jestem biedakiem stawiam że coś za dużo nie zarabiasz po zachowaniu + ja nie zarabiam na siedzeniu jak nerd w grach ;) I z tego co widzę nie chcę tam interweniować ale chyba masz jakieś problemy życiowe ponieważ do nikogo normalnie nie potrafisz odpowiedzieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Namo napisał:

@mYmek wsadź sobie w dupę swoje 11,99.

Po prostu jprd... chciałem kupić tą usługę, ale jak widzę, jaki ty masz poziom intelektu to zrezygnowałem.

Gościu, typek jest potencjalnym klientem a ty do niego "wsadź sobie w dupe..." no po prostu szczyt chamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 40 i co do każdego piszesz wsadź sobie to w dupę ? Nwm czy masz problem z napisaniem nie interesuje mnie to zamiast wylatywać z pyskiem ?? I tak na przyszłość jeśli dziennie masz 40 takich klientów to napisz w regulaminie na czerwono np "Aby ubiec pytania z góry mówię że nie przyjmujemy niższych kwot niż podane powyżej" i tyle nie będziesz miał tu tylu "gówniaków" oraz problemu :) I zakończmy ten temat bo się spam robi troszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mYmek napisał:

napisz w regulaminie na czerwono np "Aby ubiec pytania z góry mówię że nie przyjmujemy niższych kwot niż podane powyżej"

Gdybym w opisie i regulaminie umieścił odpowiedzi na wszystkie zjebane pytania cymbałów jak ty to mógłbym to wydać w formie książki.

11 godzin temu, mYmek napisał:

Nwm czy masz problem

Negocjować to sobie możesz idź do lombardu, masz podane kwoty donejtów ale to i tak za mało żeby dotarło do takiego cymbała jak ty.

11 godzin temu, mYmek napisał:

zakończmy ten temat

Zakończę jak będę uważał to za stosowne i nie będę przyjmował rad od takiego nieudacznika jak ty.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywasz mnie nieudacznikiem gościu radził bym ci spojrzeć na sb tak po pierwsze chyba zbyt madry nie jesteś co widać odrazu + nie jesteś wychowany i na wszystko reagujesz wulgarnie oraz co najważniejsze gościu zarabiasz na dzieciach wykorzystujac do tego grę :) To właśnie pokazuję na jakim poziomie jestes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mYmek napisał:

radził bym ci

A ja tobie radzę wziąć korepetycje z polskiego bo tego się nie na czytać.

9 minut temu, mYmek napisał:

zarabiasz na dzieciach wykorzystujac do tego grę

Mój znajomy ma sklep z klockami LEGO, też chuj zarabia na dzieciach wykorzystując do tego ich chęć budowania koparek. Słyszałem jeszcze o Gabenie, ale to już inna bajka.

9 minut temu, mYmek napisał:

chyba zbyt madry nie jesteś

Ja przynajmniej mam hajs na koncie i w głupiej grze. Tobie po zakupie Wiedźmina zostało 11,99 zł, będziesz podkradał matce żarcie do końca miesiąca?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko ty używasz gabena jako przykład ale on stworzył coś co można robić . Masz około 24 lata a zachowujesz się jak idiota i nie używaj takich przykładów bo to co ty robisz nie jest legalnym zarobkiem itp.  Może i popełniam błędy orto ale jestem od cb sporo młodszy i mam jakieś ambicje a u ciebie ich nie widzę bo próbujesz bez skutku pocisnąć 15-latkowi naprawdę jak na własny wiek to to masz wielki problem siedzac 24/7 przy komputerze i odpisując mi po 2 min ja kończę bo większego sensu w dalszej rozmowie nie widzę bo jesteś poprostu nie nauczony kultury.  Ps sorry że psuję ci renomę hah :)

Edytowane przez mYmek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mYmek napisał:

ile ty masz lat (stawiam z 24)

14 godzin temu, mYmek napisał:

Masz 40

58 minut temu, mYmek napisał:

Masz około 24 lata

To ile wreszcie?

58 minut temu, mYmek napisał:

próbujesz bez skutku pocisnąć 15-latkowi

Wiedziałem, że reprezentujesz gimbazę :-)

58 minut temu, mYmek napisał:

sorry że psuję ci renomę

Nic mi nie psujesz. Serio myślisz, że ktoś przyjdzie na forum, będzie chciał wpłacić donejta 5 euro żeby zgarnąć 100 mln pomyśli: "o nie, namo obraża gówniaka, to nie kupuje"? Serio kurwa?

58 minut temu, mYmek napisał:

on stworzył coś co można robić

Jakbyś nie był przyjebanym gimbusem to byś wiedział jak ten typ dorobił się hajsu i ilu kumpli wyruchał żeby mieć majątek który teraz posiada.

58 minut temu, mYmek napisał:

to co ty robisz nie jest legalnym zarobkiem

Jest legalne, może nie być zgodne z regulaminem R* przez co mogę dostać bana na konto sypiące hajs. Jakbym ci sprzedawał alkohol, to było by to nielegalne.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum