Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Anonim napisał:

nie dostałem zaproszenienia do sesji

A gdzie jest napisane, że uczestnicy money lobby dostają zaproszenie do sesji?

Za barak umiejętności czytania zostałeś

32 minuty temu, Anonim napisał:

usunięty ze znajomych

32 minuty temu, Anonim napisał:

Brak odpowiedzi

Kilkukrotnie pisałem ci żebyś wypierdalał czytać opis i regulamin money lobby.

32 minuty temu, Anonim napisał:

To jest takie

jak gówniak nie potrafi czytać.

1 godzinę temu, Traver89 napisał:

sypanie dzisiaj

jest

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Anonim napisał:

Namo to oszust

Dla gówniaka który nie potrafi czytać Namo zawsze będzie oszustem, chujem, cfelem czy pedałem.

Nie potrafisz czytać = wypad. Gówniaki którym nie chce czytać się opisu i regulaminu Money Lobby będą usuwani z sesji i znajomych, swoją ignorancją stwarzają zagrożenie banem dla reszty zbierających hajs. Nikt by nie chciał stracić swojej kopii gry bo jakiś gówniak nie potrafi czytać, prawda?

Wczoraj na wszystkich sesjach łącznie hajs zbierało 150 graczy, jakoś dali rade dołączyć i przeczytać co trzeba. Tylko gówniak nie ogarnął.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina że na telefonie ta strona jest spierdolona. Przeczytałem opis 3 razy i jak wszedłem i było wolne miejsce to sesja się skończyła. Jak wszedłem o 18;00 po naprawieniu haxów to mnie usunąłeś ze znajomych.

Możemy skończyć tą chujową rozmowę, wystarczy że dodasz do znajomych, albo możesz być chujem i mieć wszystko w dupie. 2 raz korzystałem ze strony i wiem że to działa, ale to nie moja wina, że zjebały się haxy i stwierdziłeś, że mnie usuniesz ze znajomych bo minęły 24h.

Namo strona nie działała i nie miałem jak wbić, więc nie wyzywaj tylko pomóż rozwiązać problem.

Nick SC: 123MatiGhost123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Anonim napisał:

nie dał mi okazji

Dostałeś zaproszenie, byłeś i wyszło, że masz wyjebane na opis i regulamin. Dostałeś się wczoraj ponownie do znajomych a dziś wyjebałem cię znowu bo nadal wychodzi, że nie potrafisz czytać. Zgiń, przepadnij tłuściutki gówniaku.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anonim napisał:

stwierdziłeś, że mnie usuniesz ze znajomych bo minęły 24h

Jeszcze raz ci piszę, może zrozumiesz. Nie wyleciałeś dlatego, że czas ci się skończył tylko dlatego, że jesteś głupi.

5 minut temu, Anonim napisał:

pomóż rozwiązać problem

Za wyzywanie mnie od oszustów, wypierdalaj.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum