Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest Tomek:
Tomek kupił Money Lobby u Namo.

1. Tomek zapoznał się z regulaminem MoneyLobby.

2. Tomek zakupił moneylobby i potwierdził, że akceptuje akceptuje regulamin MoneyLobby w donejcie.

3. Tomek Przestrzega regulaminu.

4. Tomek wie już wszystko na temat MoneyLobby.

Bądż jak Tomek.

Edytowane przez MisieKK_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałoby się może bardziej jakiegoś porządku w money lobby wprowadzić? 3-ci dzień się próbuję wbijać o różnych porach,  ciężko coś uzbierać bo co chwila mnie ktoś wykopuje z sesji niezależnie od tego czy się wbiłem jako 5-ty, 6-sty czy 7-my. Potem dochodzą jacyś kolesie, robi się więcej niż 13 osób i dziwnym trafem zawsze to mnie ktoś wygłosowuje. Od razu mówię, że regulamin czytałem, żadnej wsi tam nie robię, jak się wbijam 14-sty to wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , a przede wszystkim ostrzegam was. 

Ostrzegam nie przed sypaniem hajsów w gta , ale przed administratorem namopsx . Ten człowiek to jakies nieporozumienie. Zapyziały stary dziad , obrażający klientów. Człowieku , czy ty wziales się za handel bez zaznajomienia się z Cechami dobrego sprzedawcy ? Czy w ogole posiadasz jakąkolwiek wiedzę na temat PODSTAWOWYCH kroków sprzedażowych ? Jak Ty w ogóle wypadasz na tle innych ? Przykro mi z powodu ludzi którzy wpłacają Ci pieniądze a Ty po nich jedziesz jak po najgorszych kurwiskach, z TEGO powodu, że mają jakiś problem bądź zadają Ci pytania na forum lub w wiadomościach PW. 
Zastanów się co Ty odpierdalasz gościu bo szkodzisz tylko i wyłącznie sobie odstraszając swoich potencjalnych klientów. Zamiast siedzieć w domu przed komputerkiem polerując torpede do pieniazków jakie CI wplacają klienci mogłbyś im pomoc albo poprawić swoją prezencję, aby pokazać się z jak najlepszej strony . Jakiś stary takiś głupi , zachowujesz się jak 12 letnie dziecko z rakowiska CS GO. Chętnie bym skorzystał z takiego Money Lobby , ale administrator tego serwisu aż prosi się o zgłoszenie tej strony do R* i wtedy zrobią z tym porządek . 

Zanim wykozaczysz jakims tekstem pełnym wiązanek przekleństw przeczytaj to i nie usuwaj tego . 

PS zajmujesz się czymś fajnym , czymś co pomaga innym graczom , ale proszę się ogarnij dupe bo zachowujesz się jak śmieć.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcintecza napisał:

nie usuwaj tego

ok

4 minuty temu, Marcintecza napisał:

zachowujesz się jak śmieć

mam cię w dupię

Jak szukasz przyjaciół to sprawdź przed domem a nie w internecie.

13 minut temu, куυυвι2к | BETS.gg napisał:

wejść na sesje?

tak

5 minut temu, Marcintecza napisał:

aż prosi się o zgłoszenie tej strony do R*

Co ty myślisz jebany w dupę ruchany gówniaku, że nikt od roku nie zgłosił tej strony do R*? Mogą mi jaja lizać cymbale.

6 minut temu, Marcintecza napisał:

bez zaznajomienia się z Cechami dobrego sprzedawcy ?

Ja tu nic nie sprzedaję

6 minut temu, Marcintecza napisał:

PODSTAWOWYCH kroków sprzedażowych ?

Widzę, że cymbał miał lekcję przedsiębiorczości w gimbie :-)

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum