Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, howki napisał:

@Boss nie pierdol ja bana nie dostałem bo stosowałem siedo poleceń Namo a jak ktoś ma kurwa 12 lat i nie ogarnia tego to dostaje bana

Uuuu...

Widzę, że dziecko nie wyczuło w mojej wypowiedzi sarkazmu. Poniedziałek już za rogiem to poprosisz swoją nauczycielkę od polskiego by ci to wyjaśniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz  z kolegą kupilismy "Level Up GTA Online Money Lobby " i  nie zapoznałem  się  z instrukcją  wysyłania wiadomości, myślałem że wszystko działa po staremu i wystarczy tylko nik.
Czy jest możliwość odkręcenia tego błędu ? Odrazu mówię że oby dwie transakcje były dokonywane z tego samego email-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ✘BlackAdams✘[TFOX] napisał:

Wraz  z kolegą kupilismy "Level Up GTA Online Money Lobby " i  nie zapoznałem  się  z instrukcją  wysyłania wiadomości, myślałem że wszystko działa po staremu i wystarczy tylko nik.
Czy jest możliwość odkręcenia tego błędu ? Odrazu mówię że oby dwie transakcje były dokonywane z tego samego email-u.

przeczytaj instrukcje wysłania wiadomości i według niej wyślij (jeśli dobrze rozumiem) jeszcze raz. to powinno wystarczyć. w wiadomości napisz wyjaśnienie albo coś.

3 minuty temu, gra-lol napisał:

Dlaczego money lobby nie działa :(

bo za dużo ludzi chce wejść i namo nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć. wiedziałbyś gdybyś przeczytał stronę albo poprzednie komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2016 o 21:05, Namo napisał:

W związku z aktualizacją DLC Przemyt sesje Money Lobbyprzepełnione 

a czas oczekiwania na zaproszenie jest znacznie wydłużony.

Jeżeli chcesz mieć szybko hajs na nowe samoloty z DLC skorzystaj z Promocji Level Up

Serio ludzie nie potraficie czytać? Na samym początku taka wielka informacja, a Wy w kółko jedno i to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum